Mareşal Ortaokulu şampiyon...

Mareşal Ortaokulu şampiyon...

Küçük Kızlar Okulararası tenis il birinciliğinde Mareşal Mustafa Kemal Ortaokulu şampiyon oldu.

 
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Tenis İl temsilciliği ve Milli Eğitim İl Müdürlüğü'nün organizesinde gerçekleştirilen, Okulararası Tenis İl Birinciliği'ni Konya Mareşal Mustafa Kemal Ortaokulu şampiyon olarak tamamladı.
 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tenis kortta 15-16 ve  17 Mart tarihlerinde üç gün boyunca süren müsabakalara 9 okuldan 27 sporcu katıldı. Müsabakalar sonunda takım halinde şampiyonluğa ulaşan Esila Kahraman, Ayşegül Acem Mıhoğlu, Elif Gazel ve Havva Sena Sönmez’den oluşan Mareşal Mustafa Kemal Ortaokulu Küçük Kız takımı şampiyon oldu. Kızlarda Özel İdeal Koleji ikinci, Küçük Erkeklerde Ertuğrul Gazi Ortaokulu birinci, Özel İdeal Ortaokulu ikinci oldu. Yıldız Erkeklerde ise Özel Gündoğdu Koleji birinci oldu. 
Konya’yı daha sonra belirlenecek bir tarihte Türkiye Şampiyonasında temsil edecek Mareşal Mustafa Kemal Ortaokulu tenis takımı, beden eğitimi öğretmeni Murat Baha Erkek ile birlikte kazandıkları kupa ve madalyaları Okul Müdürü Tuncay Acar’a götürdüler.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın