Torje ve Marica’ya milli davet…

Torje ve Marica’ya milli davet…

Torku Konyaspor’un Rumen yıldızları Romanya Milli Takımından davet aldı ancak Marica affını istedi.

 
2016 Avrupa Futbol Şampiyonası F grubunda 10 puanla lider durumda bulunan Romanya milli takımının, 29 Mart tarihinde kendi sahasında oynayacağı Faroe Adaları müsabakasının aday kadrosu açıklandı. 
 
Torku Konyaspor’un iki Rumen yıldızı da milli takım aday kadrosuna davet edildi.
 
Sezon başında Torku Konyaspor’a transfer olan ve sahaya çıktığı ilk maçtan itibaren Yeşil - Beyazlı taraftarların gönlünde taht kuran Torje, milli takımın vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarırken, Faroe Adaları müsabakası içinde takım kadrosunda bulunacak. Torje hafta başında milli takım kampına katılacak, Faroe Adaları müsabakasının ardından Türkiye’ye dönecek.
 
Torku Konyaspor’a büyük umutlarla transfer edilen ancak sakatlıklar nedeni ile bu sezon beklentilerin çok altında kalan golcü Marica ise sakatlığı dolayısı ile milli takımdan affını istedi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Marica, Romanya Milli Takımına davet almaktan büyük gurur duyduğunu, ancak uzun süren sakatlığı nedeniyle bu kez kampa katılamayacağını büyük bir üzüntüyle bildirdiğini açıkladı. Marica taraftarlardan da kendisi olmasa bile takıma mutlaka destek verilmesi gerektiğini ifade etti.
 
Yorumlar
  1. Torje ve Marica’ya milli davet…
    recep 22.03.15 11:01

    Bize ne hayrin varda ülkene olacak...

Yorum Yapın