'Artık daha az stresli maçlar oynayacağız'

'Artık daha az stresli maçlar oynayacağız'

Torku Konyaspor’un deplasmanda K. Karabükspor’u 1-0 yendiği maçın ardından konuşan Toru Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Selçuk Aksoy : “Alınan üç puan ile artık alt sıralardan kurtulduk. Artık daha az stresli maçlar oynayacağız” dedi.

 
Torku Konyaspor Futbol Şube sorumlusu Selçuk Aksoy alınan 3 puanın çok önemli olduğunu kaydederken: "Doğrudan rakibimiz olan Karabükspor karşısında kazanarak, sahadan 3 puanla ayrılarak artık alt sıralardan iyice uzaklaştık ve daha az stresle maçlara çıkıp, skora dönük futbol oynayacağız. Ligde kalma konusunda ise matematiksel olarak kesinleşen bir şey olmasa bile büyük ihtimalle bulunduğumuz konumdan küme düşmek çok zor" dedi.

Milli takım arası nedeni ile lige verilen arada hazırlıkların devam edeceğini, takımın salı günü Konya'da toplanacağını belirten Selçuk Aksoy: "Trabzonspor maçında iyi oyunumuza devam ederek puan ve puanlar almak istiyoruz. Zorlu Karabük deplasmanında takımlarını destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Aynı desteğin Trabzonspor maçında da sürmesi en büyük dileğimiz. Karabük deplasmanında alınan üç puanı taraftarlarımıza armağan ediyoruz" ifadelerini kullandı.  
Yorumlar
  1. 'Artık daha az stresli maçlar oynayacağız'
    engin inevi 22.03.15 15:48

    Ugur İncemandan istegimiz aman topu ayaginda fazla tutma calim atma kaptiriyorsun.

Yorum Yapın