'Üç puanı, üç gol ile alan takımımızı kutluyorum'

'Üç puanı, üç gol ile alan takımımızı kutluyorum'

Keçiörengücü deplasmanında üç puanı üç golle alan teknik heyet ve futbolcuları kutlayan Konya Anadolu Selçukspor Kulüp Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Ahmet Eser: “Dileğimiz bundan sonraki maçlarda takımımızın yakaladığı fırsatları değerlendirmesi ve bunu bir galibiyet serisine dönüştürmesi. Önümüzde Ofspor ve Tavşanlı Linyitspor ile oynayacağımız iki zorlu müsabaka var” dedi.

 
Konya Anadolu Selçukspor'un deplasmanda oynadığı ve 3 -1 kazandığı Keçiörengücü karşılaşmasında alınan galibiyetin büyük önem taşıdığını kaydeden Kulüp Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Ahmet Eser: “Takımımız haftalardır süren şanssızlığını bu hafta üzerinden attı. Oynadığı futbolun karşılığında toplaması gereken puanları bir türlü alamıyordu. Ancak Keçiörengücü deplasmanında rakibimiz karşısında oynadığımız futbol ile galibiyeti hak ettik. Ve sonucunda üç puanı üç golle aldık. 7 hafta süren galibiyet özlemimizde böylelikle son buldu. Son haftalarda yaşadığımız şanssızlıkların tam kadro gittiğimiz bu zorlu deplasmanda son bulduğuna inanıyoruz. Alınan galibiyetten ötürü teknik heyetimizi ve futbolcularımızı kutluyoruz” dedi.
 
Takımın iyi futbolunu sürdürerek bir galibiyet serisi yakalamasını arzuladıklarını kaydeden Eser: “Dileğimiz bundan sonraki maçlarda takımımızın yakaladığı fırsatları değerlendirmesi ve bunu bir galibiyet serisine dönüştürmesi. Bu serinin devam etmesini arzuluyoruz. Çünkü önümüzde oynamamız gereken iki tane çok önemli müsabaka var. Bu iki önemli müsabaka ligde takımımızın kaderini belirleyecek müsabakalar. 28 Mart Cumartesi günü iç sahada doğrudan rakibimiz olan Ofspor takımı ile karşılaşacağız. Ardından 33. Hafta müsabakasında 1 Nisan Çarşamba günü ligin son sırasında bulunan Tavşanlı Linyitspor ile deplasmanda karşılaşacağız. Bu iki müsabakanın önemi çok büyük. Bu nedenle önce Cumartesi günü oynayacağımız maçta Konya halkının takımımızı yalnız bırakmamasını diliyoruz. Taraftarımızın da desteği ile Ofspor karşılaşmasını da kazanıp kalan haftalarda stresten uzak kalmak, daha iyi futbol oynayarak iyi neticelere imza atmak istiyoruz” dedi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın