Torku Şekerspor’un Çanakkale zaferi!

Torku Şekerspor’un Çanakkale zaferi!

"Tour of Çanakkale" Uluslararası Bisiklet Yarışı tamamlandı.

 
Çanakkale Deniz Zaferi'nin 100'üncü yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Tour of Çanakkale" Uluslararası Bisiklet Yarışı Konya Torku Şekerspor’un zaferi ile tamamlandı.
Takım sıralamasında birinciliği Torku Şekerspor elde ederken genel ferdi klasman sıralamasında Torku Şekerspor’dan Ahmet Akdilek birinci, Torku Şekerspor’dan Miraç Kal ikinci, Brisaspor’dan Onur Balkan, üçüncü oldular. Turun yokuş kralı Torku Şekersporlu Miraç Kal olurken Tour of Çanakkale’yi başarıyla tamamlayan Torku Şekerspor’lu pedallar Kayseri Erciyes’te devam eden takım kampına katılacaklar.

Uluslararası Cumhurbaşkanlığı Bisiklet turuna Kayseri kampında hazırlanan Torku Şekerspor'da takım menajeri Mehmet Şafakçı sporcuların Çanakkale'de elde ettikleri başarının yoğun çalışma takvimi sonrası geldiğine dikkat çekerken "Asıl hedefimiz olan Uluslararası Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu öncesi gelen bu başarılar bizi mutlu ediyor. Öncelikle bize her konuda destek olan Pankobirlik Genel Başkanımız sayın Recep Konuk'a çok teşekkür ediyoruz. Tour of Turkey'e az bir süre kaldı. Hazırlıklarımız bir bölümünü sürdüreceğimiz Kayseri kampında sporcularımız bir araya gelecekler" dedi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın