Adanaspor tempo arttırıyor...

Adanaspor tempo arttırıyor...

Adanaspor, gelecek hafta oynayacağı Denizlispor maçı hazırlıklarını çift antrenmanla sürdürdü.

PTT 1. Lig’de mücadele eden Adanaspor’un teknik sorumlusu Eyüp Arın, pazar gününe kadar yoğun tempoda çalışacaklarını ve bazı oyuncuların maç eksiğini gidermek için U-21 takımı ile özel maç oynayacaklarını söyledi.

Adanaspor önümüzdeki hafta oynayacağı Denizlispor maçı hazırlıklarını çift antrenmanla sürdürdü. Sabah ve öğleden sonra Osman Yereşen Tesisleri’nde çalışan turuncu-beyazlı takımda teknik sorumlu Eyüp Arın oyuncularla kısa bir toplantı yaptı. Milli mesai nedeniyle haftayı maç yapmadan geçirecek olan takım U-21 ile iki gün üst üste çift kale maç oynayacak.

Öte yandan, İtalya karşısında iki penaltı kurtaran ve başarılı performans sergileyen Hayrullah da Adana’ya döndü. Genç kaleci yarından itibaren takımla birlikte çalışmalara başlayacak.
Teknik Sorumlu Eyüp Arın, pazar gününe kadar yoğun tempoda çalışacaklarını ve bazı oyuncuların maç eksiğini gidermek için U-21 takımı ile özel müsabakalar oynayacaklarını söyledi. Milli takıma çağrılan oyuncuların başarıları ile gurur duyduklarını belirten Arın, "Altyapımızdan yetişen Hayrullah Uğur ve İrfancan’ın ay-yıldızlı formayı giymesi hepimizi mutlu etti. Bundan sonrada inşallah devamlı olarak çağrılılar ve sonunda A Milli Takım kadrosunda yer alırlar. Aynı başarıları Adanaspor forması altında sürdürmelerini diliyorum" dedi
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın