Fatih Yılmaz güven tazeledi...

Fatih Yılmaz güven tazeledi...

Bisiklet Sporunu Kalkındırma Derneği'nde Fatih Yılmaz güven tazeledi.

 
Bİsiklet Sporunu Kalkındırma Derneği Olağan Genel Kurulu gerçekleştirilirken, mevcut başkan Fatih Yılmaz, delegenin çoğunluğunun oyunu alarak güven tazeledi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan Bisiklet Sporunu Kalkındırma Derneği olağan genel kurulu çok sayıda delegenin katılımıyla gerçekleştirilirken, evcut başkan Fatih Yılmaz, delegenin çoğunluğunu alarak yeniden başkanlığa seçilirken, güven tazeledi.

Bisiklet Sporunu Kalkındırma Derneği yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu. Fatih Yılmaz(Başkan) yönetim kurulu üyeleri ise Fatih Sert, Nurettin Kirpiksiz, Mehmet Çınar, Sedat Yüksel, Mustafa Koyuncuoğlu ve H.Hüseyin Akırşan.
Bisiklet Sporunu Kalkındırma Derneği Başkanı Fatih Yılmaz, "Dernek olarak bisiklet sporunun yeniden kalkındırma adına çalışmalar yapacağız. Bunun içinde Konya Büyükşehir belediyesi ile Trafik denetleme Şube Müdürlüğüyle ortak projeler üretip, uygulamasını gerçekleştireceğiz. Tekrar Konya bisikletini eski günlerine döndürmek adına gece gündüz çalışmalar yapacağız” dedi.
Bisiklet Sporunu Kalkındırma Derneği Olağan Genel Kurulu, delege ve yeni yönetimin birlikte çektirdiği toplu fotoğraf ile son buldu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın