"Tavşanlı Linyitspor maçını da kazanıp son noktayı koymak istiyoruz"

Ofspor karşısında alınan galibiyetin takımın tüm fertlerinin başarısı olduğuna dikkat çeken Konya Anadolu Selçukspor’lu futbolcular Fikret Topaloğlu ve Hasan Ali Durtuluk: “Oynayan oynamayan tüm oyuncuların katkısı ile aldığımız iyi sonuçlar bizi kümede tutacak” dediler.

 
Hafta içinde yaptıkları antrenmanlar ile Ofspor karşılaşmasına çok iyi hazırlandıklarını kaydeden Hasan Ali Durtuluk: “ Futbol tabiri ile bizim için ölüm kalım maçı gibi bir maçtı. Ofspor’un ligdeki durumuna da bakınca 6 puan değerindeki karşılaşmaya çıktığımızı biliyorduk. Kazandığımız için çok mutluyuz. Ama daha işimiz bitmedi. Şimdi önümüzde Çarşamba günü oynayacağımız bir Tavşanlı Linyitspor maçı var. O maçıda kazanıp son noktayı koymak istiyoruz. Sezonun ilk yedi haftasında olanlardan sonra buralarda olmak çok güzel. Ligin ikinci yarısında kendi sahamızda kazanamıyorduk. Bu gün bunu da başardık. İki haftadır ben oynuyorum atamıyorum. Yerime giren oyuncu gol buluyor. Bu bizim takım olduğumuzu gösteriyor. Takım içindeki arkadaşlığımız çok iyi ve oynayan oynamayan tüm oyuncuların katkısı ile aldığımız sonuçlar bizi kümde tutacak” dedi
 
Son haftalarda maçlara çok iyi motive oluyoruz
Son üç maç için ciddi manada motive olduklarını ve iyi hazırlandıklarını belirten takım kaptanı Fikret Topaloğlu ise : “Bizim için ligin kaderini belirleyecek haftalardayız. Keçiörengücü maçı ile başlayan üç maçlık seride hedefimiz 9 puan toplamaktı. İki maç 6 puan ile tamamladık. Şimdi hedefimizde Tavşanlı Linyitspor maçı var. Maçları kazandıkça kendimize olan güvenimiz daha da artıyor. Çok iyi motive oluyoruz.  Kazandığımız maçların sonrasında yaşadığımız sevinç gösterisinden bunu da anlayabilirsiniz. Ama daha işimiz bitmedi. Çarşamba günü deplasmanda Tavşanlı Linyitspor ile oynayacağız. Bu maçı da kazanıp fisktür gereği maç yapmadan geçireceğimiz 34. Haftaya rahat girmek istiyoruz. O hafta vereceğimiz aranın ardından yine Tokatspor ile iç sahada oynayacağımız maç final maçı olacak” dedi.
 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın