Konspor

“Biz büyük bir aileyiz”

“Biz büyük bir aileyiz”

Torku Konyaspor Basketbol Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Görgülü elde edilen 5 maçlık galibiyet serisinin çok önemli olduğunu söyledi.

Sırasıyla İBB, Rönesans TED Ankara Kolejliler, Uşak Sportif, Banvit ve dün de NSK Eskişehir Basket’i yenerek 5 maçlık seriye uzanan Torku Konyaspor Basketbol takımı puanını 34’e çıkartarak 12. galibiyetini elde etti.
 
Konya’da NSK Eskişehir Basket ile oynanan maç sonrasında Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Görgülü; “Teknik ekibimiz, oyuncularımız, yönetimimiz ve taraftarlarımızla çok büyük bir aileyiz. Birbirimize inanıyor ve güveniyoruz. Sezona da bu sinerji ile başlayıp güzel maçlar kazandık. Sakatlıklar elbette sporun içinde var ama yaşadığımız diğer olumsuzluklar bizi sıkıntıya düşürmüş olsa da yolumuzdan alı koyamadı. Üst üste aldığmıız galibiyetlerle 5 maçlık bir seri elde ettik. Bu performansımız takıma yeni katılan transferlerin uyum dönemi de düşünüldüğünde çok önemli bir başarıdır. Teknik ekibimiz tüm bu şartlar içinde sezon başında belirlediği hedefe ulaştı. Şimdi bir adım ötemizde play-off var. Bu heyecanı yaşamayı çok istiyoruz. Kalan 6 maçın isimlerine baktığımızda işimizin zor olduğunu da biliyoruz. Taraftarımızın bize verdiği güç ile takımımız bu zamana kadar olduğu gibi yine elinden gelenin en iyisini yapacaktır”dedi. 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor