Konspor

Elazığspor’da, Bucaspor maçı hazırlıkları başladı!

Elazığspor’da, Bucaspor maçı hazırlıkları başladı!

PTT 1. Lig ekiplerinden Elazığspor, cumartesi günü karşılaşacağı Bucaspor maçı hazırlıklarını yaptığı çalışmayla sürdürdü...

Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat, kendilerine en büyük zararın 7 maçlık ceza döneminde olduğunu, Buca maçının artık kendileri için var olma ve diriliş karşılaşması olduğunu söyledi.

PTT 1. Lig ekiplerinden Elazığspor kulüp tesislerinde Cumartesi günü karşılaşacağı Bucaspor maçı hazırlıklarına devam ediyor. Teknik direktör Ümit Özat, antrenmanda futbolculara, düz koşu ve ısınma hareketlerinin ardından taktik çalışma yaptırdı. Öğleden sonra günün ikinci antrenmanına çıkacak olan Elazığspor, teknik ve taktik çalışmaları yapacak.

Bucaspor maçı hazırlıkları ile ilgili değerlendirmede bulunan Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat,"Buca maçı artık bizim için var oluş, bir diriliş maçı olacak. Oyuncularımda bunun bilincindeler. 7 maç aradan sonra geçen hafta oyuncularımla beraberdik. Hakikaten 7 maça nazaran çok daha iyi bir oyun sergilediler. Yeneriz, yeniliriz ama beraber olduğumuz zaman oyun içerisinde o birlikteliği, bütünlüğü daha iyi yakaladığımızı düşünüyorum" dedi.

BİZE EN BÜYÜK ZARAR 7 MAÇLIK CEZA DÖNEMİNDE OLDU
Çok fazla şan ve şansızlığa inanmadığını ifade eden Özat, " Şunu da söylemek lazım ki; oyuncularımın oyunu 90 dakika değil, 94-95 dakika kabul etmesi lazım. Bunun çok acı örneklerini yaşadık. Gaziantep Belediyespor maçı 93, Antalya maçı 94. dakikada gol yedik. Hakem son bitişi düdüğünü çalmadan maçın bitmediğini bilmemiz lazım. Dolayısı ile ben oyuncularımın kalitesine inanıyorum. Bize en büyük zarar 7 maçlık ceza döneminde oldu. 7 maçlık ceza döneminde birlikte olsaydık en az 6-7 puan daha yukarıda olacağımızı düşünüyorum. Artık geçmişe takılmamak, geçmişten ders almak lazım. Önümüzde oynayacağımız 3 rakibimiz var. Bu 3 maçta hedefimiz 7 puan. Bu 7 puanı alırsak ligi rahat bir yerde bitireceğimizi düşünüyorum"şeklinde konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor