Konya Şekerspor’da Erciyes kampına devam…

Konya Şekerspor’da Erciyes kampına devam…

TORKU takımı bir ekibini Fas Turu'na gönderirken Kayseri Erciyes'te Sportif Direktör Mehmet Şafakçı yönetiminde 8 sporcusuyla kampa devam ediyor.

 
Tour of Mersin-Mersin Tur'una kadar kampta antrenmanlarını sürdürecek olan sporcular şunlar: Sergiy Grechyn, Miraç Kal, Bekir Baki Akırşan, İsmail Aksoy, Fatih Keleş,Feritcan Şamlı, Rasim Reis ve Fetullah Köse.

Mekaniker Serkan'da kampta yer alırken çalışmaların aralıksız sürdüğünü ifade eden Mehmet Şafakçı, "Bu yıl Başkanımız Recep Konuk'un inanılmaz destekleriyle daha iyi imkanlara kavuştuk. Bunun süreceğine inancımız tamdır. Hafta sonu Gaziantep'te yarış var ancak programımıza uymadığı için katılamayacağız. Tüm yoğunluğumuzu Uluslararası Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu na yönelik olarak yapıyoruz. Bir de 09 - 12 Nisan tarihleri arasında yapılacak '(2.2) Tour of Mersin 2015' Turuna katılacağız. Biz tüm bisiklet ailesinin de desteğiyle Türkiye'nin takımı olarak elimizden gelenin en iyisini yapma gayretindeyiz. Bize güvenen, destek verenleri yanıltmayacağız Herkese teşekkür ediyoruz "dedi.

Bu gün Erciyes kampında takım 3 saatlik antrenman yaparken yüksek irtifanın kendisine büyük katkı koyması nedeniyle deneyimli pedal Sergiy Grechyn ise 4 saat pedal bastı.‪ 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın