Avrupa Şampiyonundan Ersöz’e Ziyaret

Avrupa Şampiyonundan Ersöz’e Ziyaret

İstanbul’da yapılan 50. Avrupa Büyükler Karate Şampiyonasında Avrupa Şampiyonu olan Erkek Kumite Milli Takımı Sporcularımızdan Ziya Yaşar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz’ü makamında ziyaret etti.

 
50. Avrupa Büyükler Karate Şampiyonasında Avrupa Şampiyonu olan Erkek Kumite Milli Takımımızda yer alan Selçuklu Belediye Spor Kulübü Sporcusu Ziya Yaşar ve Karate Federasyonu Başkan Vekili Hikmet Yanartaş Şampiyonluk madalyasıyla İl Müdürümüz Ömer Ersöz’ü ziyaret ederek vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür ettiler.

Şampiyonada takım halinde altın madalya kazandıkları için çok mutlu olduğunu ifade eden Yaşar; 'Zorlu Şampiyonada Avrupa şampiyonu olarak Ay Yıldızlı bayrağımızı dalgalandırmanın onur ve gururunu yaşıyoruz' dedi
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ersöz; 'Bu güzel başarıları bizlere yaşatan başta Selçuklu Belediye Spor Kulübü Sporcusu Ziya Yaşar olmak üzere, Karate Milli Takımımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.  Ümit ediyorum ki sporcularımız, bu güzel başarılarını, Bakü’de düzenlenecek olan Avrupa Oyunları’nda da tekrarlayacaktır ' dedi.
 
 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın