Şampiyonlardan Vali Erol’a Ziyaret

Şampiyonlardan Vali Erol’a Ziyaret

Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz, Uluslararası Müsabakalarda derece alan Özel Sporcularla birlikte Konya Valisi Muammer Erol’u makamında ziyaret etti.

 
Ziyarete Gençlik Hizmetleri ve Spor Konya İl Müdürü Ömer Ersöz, Spor Şube Müdürü Ali Kanber ile birlikte Ermenistan’da yapılan 1.İşitme Engelli Gençler Güreş Dünya Şampiyonasında birinci olan Oğuzhan Cemil Şimşek, ikinci olan Mehmet Uysal, Mustafa Çakar, Mevlüt Akmaz, M.Ali Yiğit, üçüncü olan Cemil Kurbi, Mustafa Kılıç, Mehmet Çakın, Batuhan Şimşek, İspanya’da yapılan Bedensel Engelliler Badminton Avrupa Şampiyonasında birinci olan İlker Tuzcu, Emine Seçkin, ikinci olan Avni Kertmen, üçüncü olan Zehra Bağlar, Macaristan’da yapılan Görme Engelliler Judo Dünya Şampiyonasında birinci olan Yunus Emre Uludağ, Antalya’da yapılan Özel Sporcular Bölge Şampiyonasında birinci olan Mevlüt Alperen Tunahan, Mustafa Akıncı, Mustafa Canpolat, ikinci olan Sami Turhan, Sporcu Antrenörleri ve idareciler katıldı.

Başarılı Sporcuları tebrik eden Vali Erol; başarının tesadüf olamayacağına inandığını belirterek gençlerin almış olduğu bu başarının İlimizdeki tüm çocuklar için örnek teşkil etmesi temennisinde bulundu. Sporcuların verdiği emeğin boşa çıkmayacağını kaydeden Vali Erol, “Sizlere güvenerek destekleyen insanlar sizler için emek sarf etmektedirler, bu emeklerin boşa çıkmadığını sizler almış olduğunuz madalyalarla kanıtladınız. Hepinize başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Başarılı sporcularla hatıra fotoğrafı çektiren Valimiz Muammer Erol sporcuları çeşitli hediyelerle ödüllendirirken, Özel Sporcularımızda kendi elleriyle yaptıkları Ay Yıldızlı Bayrağımızı hediye ettiler.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın