Torku Konyaspor maçındaki o harekete ödül!

Torku Konyaspor maçındaki o harekete ödül!

"İyi Kalpli Ol" fair-play ödülleri sahiplerini buldu...

 
Türk Kalp Vakfı tarafından Kalp Sağlığı Haftası etkinlikleri kapsamında Barbaros Point Hotel'de düzenlenen "İyi Kalpli Ol" fair-play ödül törenine, Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, sarı-kırmızılı kulübün başkan yardımcısı Dursun Özbek, Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, Beşiktaş Futbol Takımı İdari Direktörü Semih Usta, Fenerbahçe Kulübü'nün eski başkanlarından Ali Şen ile Galatasaraylı futbolcu Semih Kaya da katıldı.
 
Törende, Beşiktaş derbisindeki centilmen hareketinden dolayı "İyi Kalpli Ol" ödülüne layık görülen Galatasaraylı futbolcu Semih Kaya, Türk Kalp Vakfı'nın 40. yılını da kutlarken, Torku Konyaspor maçındaki hareketiyle ödüle layık görülen Kasımpaşa Kulübü'yle ilgili, "Benim yaptığım hareket, Kasımpaşa Kulübü'nün yaptığı hareket karşısında hiçbir şey gibi gözüküyor. Gerçekten de Kasımpaşa Kulübü'nü, başkanlarını ve eski teknik direktörleri Shota Arveladze'yi tebrik ediyorum. Böyle cesur bir hareketi herkesin yapacağını düşünmüyorum. İzlediğimde tüylerim diken diken olmuştu" şeklinde konuştu.
 
Törende Semih Kaya'nın yanı sıra iki futbolcu ile bir kulüp de ödüle layık görüldü.
 
Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında 2011-2012 sezonunda oynanan lig maçındaki hareketiyle ödüle layık görülen, ancak törene katılamayan Fenerbahçeli futbolcu Gökhan Gönül'ün ödülünü, Ali Şen aldı. Şen'e ödülü, Duygun Yarsuvat takdim etti.
 
Beşiktaş'ın bu sezon Ziraat Türkiye Kupası'nda Adana Demirspor'la oynadığı maçta rakibinin kırmızı kart görmesini engelleyen davranışından ötürü ödüle layık görülen Veli Kavlak da sakatlığı nedeniyle törene katılmadı. Bu futbolcunun ödülünü ise Semih Usta aldı.
 
Yine bu sezon oynanan Torku Konyaspor-Kasımpaşa maçında fair-play hareketi nedeniyle İstanbul ekibi de ödüle layık görülürken, Kasımpaşa Kulübü'nün ödülü başkan vekili Hasan Hilmi Öksüz'e verildi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın