Torku Konyaspor’da Gaziantep yolculuğu başlıyor…

Torku Konyaspor’da Gaziantep yolculuğu başlıyor…

Spor Toto Süper Lig’de 27. haftanın açılış maçında 17 Nisan 2015 Cuma akşamı saat 20:00’da başlayacak müsabakada Gaziantepspor’a konuk olacak Torku Konyaspor, hazırlıklarını tamamladı.

 
 
Karatay Belediyesi Tatlıcak tesislerinde teknik direktör Aykut Kocaman ve yardımcıları gözetiminde gerçekleştirilen çalışma ilk 15 dakikalık bölümün ardından basına kapatıldı.
 
Antrenmanda yeşil – beyazlıların taktik bir çalışma yaptığı ve teknik direktör Aykut Kocaman’ın Gaziantepspor karşısında uygulayacağı taktiği denediği öğrenildi. 
 
Yeşil beyazlılarda Gaziantepsor maçı öncesi Djalma Campos kart cezalısı. Campos’un yokluğunda uygulayacağı sistem üzerinde duran Kocaman’ın hücum hattında Torje, Kenan, Hasan Kabze üçlüsünü düşündüğü gelen bilgiler arasında. 
Ülkesinde tedavi olan Ciprian Marica ve sakatlıktan yeni kurtulan Mahlangu’da Gaziantep deplasmanında forma giyemeyecekler.
 
Torku Konyaspor’da zorlu maç öncesi yapılan son taktik çalışmaya tesislerde tedavi olan Ömer Şahiner ve Benjamin Fuks’un katılmadığı açıklandı. 
 
Torku Konyaspor, perşembe sabahı kara yolu ile Gaziantep’e gidecek. Yeşil  beyazlılar son çalışmasını Gaziantep’te yapacak ve maç saatini beklemeye çekilecek.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor