Süper Lig'de heyecan kaldığı yerden devam diyor, işte futbolda hafta sonunun programı!

Süper Lig'de heyecan kaldığı yerden devam diyor, işte futbolda hafta sonunun programı!

PTT 1. Lig'de 28, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 32 ve Beyaz Grup'ta 36, Spor Toto 3. Lig'de ise 31. hafta karşılaşmaları oynanacak

Futbolda Spor Toto Süper Lig'de, bir haftalık aranın ardından 27. hafta maçları oynanacak.

Süper Lig'in 26. haftasında Çaykur Rizespor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçın ardından sarı-lacivertli takımın otobüsüne yapılan silahlı saldırı sonrası lige bir hafta ara verildi. Aranın ardından 27. hafta mücadelesi bugün Gaziantepspor ile Torku Konyaspor arasında oynanacak maçla başlayacak.

PTT 1. Lig'de 28, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 32 ve Beyaz Grup'ta 36, Spor Toto 3. Lig'de ise 31. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

 

- Spor Toto Süper Lig

Bugün: 

20.00 Gaziantepspor-Torku Konyaspor (Kamil Ocak) 

Yarın:

16.00 Kardemir Karabükspor-Gençlerbirliği (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 

19.00 Kasımpaşa-Beşiktaş (Recep Tayyip Erdoğan)

19 Nisan Pazar:

13.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Eskişehirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

15.00 Medicana Sivasspor-Balıkesirspor (Sivas 4 Eylül) 

16.00 İstanbul Başakşehir-Çaykur Rizespor (Başakşehir Fatih Terim) 

19.00 Trabzonspor-Galatasaray (Hüseyin Avni Aker) 

20 Nisan Pazartesi:

20.00 Mersin İdmanyurdu-Akhisar Belediyespor (Mersin) 

20.00 Fenerbahçe-Bursaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu) 

 

- PTT 1. Lig

Bugün:

19.00 Karşıyaka-Altınordu (İzmir Atatürk) 

Yarın: 

14.00 Elazığspor-Denizlispor (Elazığ Atatürk) 

18.30 Antalyaspor-Giresunspor (Akdeniz Üniversitesi) 

19 Nisan Pazar:

13.30 Manisaspor-Osmanlıspor (Manisa 19 Mayıs) 

13.30 Şanlıurfaspor-Bucaspor (Şanlıurfa GAP Arena) 

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Samsunspor (Kamil Ocak) 

15.00 Orduspor-Adana Demirspor (19 Eylül) 

16.00 Adanaspor-Albimo Alanyaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 

20 Nisan Pazartesi:

19.00 Kayserispor-Boluspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 

 

- Spor Toto 2. Lig

Kırmızı Grup:

19 Nisan Pazar:

14.30 Hatayspor-Tepecikspor (Antakya Atatürk) 

14.30 Nazilli Belediyespor-Pazarspor (Nazilli İlçe) 

14.30 İnegölspor-BUGSAŞ Spor (İnegöl İlçe) 

14.30 Kocaeli Birlikspor-Altay (Alpaslan Türkeş) 

14.30 Kırklarelispor-MKE Ankaragücü (Lüleburgaz 8 Kasım) 

14.30 Gölbaşıspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Gölbaşı İlçe) 

14.30 Kahramanmaraşspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (12 Şubat) 

14.30 Sarıyer-Bandırmaspor (Yusuf Ziya Öniş) 

14.30 Göztepe-Gümüşhanespor (İzmir Atatürk) 

 

Beyaz Grup:

19 Nisan Pazar:

13.30 1461 Trabzon-Ofspor (Ahmet Suat Özyazıcı) 

14.30 Turgutluspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Turgutlu 7 Eylül) 

14.30 Kartalspor-Konya Anadolu Selçukspor (Kartal) 

14.30 Aydınspor 1923-Centone Karagümrük (Adnan Menderes) 

14.30 Fethiyespor-Pendikspor (Fethiye İlçe) 

14.30 Hacettepe-Körfez İskenderunspor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk) 

14.30 Yeni Malatyaspor-Bayrampaşa (Malatya İnönü) 

14.30 Tarsus İdmanyurdu-Menemen Belediyespor (Tarsus İlçe) 

14.30 Ümraniyespor-Keçiörengücü (Ümraniye Belediye İlçe) 

 

- Spor Toto 3. Lig

1. Grup:

19 Nisan Pazar:

14.30 Şekerspor-Kızılcabölükspor (Polatlı İlçe) 

14.30 İstanbulspor-Manavgatspor (Bahçelievler İl Özel İdare) 

14.30 Adliyespor-Kırıkhanspor (Bağlum Belediye) 

14.30 Batman Petrolspor-Çorum Belediyespor (Batman 16 Mayıs) 

14.30 Darıca Gençlerbirliği-Gaziosmanpaşa (Darıca İlçe) 

14.30 Niğde Belediyespor-Tire 1922 (Niğde 5 Şubat) 

14.30 Çatalcaspor-Zonguldak Kömürspor (Ziya Altınoğlu) 

 

2. Grup:

19 Nisan Pazar:

14.30 Gölcükspor-Çine Madranspor (Gölcük Şehir) 

14.30 Yeşil Bursa-Sancaktepe Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 

14.30 Kemer Tekirovaspor-Erzincan Refahiyespor (Dr. Fehmi Öncel) 

14.30 Payas Belediyespor 1975-Çankırıspor (Payas İlçe) 

14.30 Halide Edip Adıvarspor-Derincespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 

14.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-68 Yeni Aksarayspor (Doğan Seyfi Atlı) 

14.30 Dardanelspor-Maltepespor (18 Mart)

14.30 Eyüpspor-Arsinspor (Eyüp) 

14.30 Yeni Diyarbakır-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Diyarbakır Atatürk)  

 

3. Grup:

19 Nisan Pazar: 

14.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor (Kazım Karabekir) 

14.30 Silivrispor-Bayburt Grup Özel İdare (Silivri) 

14.30 Sakaryaspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Sakarya Atatürk) 

14.30 Sandıklıspor-Etimesgut Belediyespor (Sandıklı İlçe) 

14.30 Erzin Belediyespor-Bergama Belediyespor (Erzin İlçe) 

14.30 Anadolu Üsküdar 1908-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl) 

14.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-İstanbul Güngörenspor (Ayvalık Hüsnü Uğural) 

14.30 Kayseri Şekerspor-Orhangazispor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha) 

14.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Beylerbeyi (Kemalpaşa Ulucak) 

 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın