'Ligde kesinlikle daha iyi yerlerde olmayı hak eden bir takımız'

'Ligde kesinlikle daha iyi yerlerde olmayı hak eden bir takımız'

Torku Konyaspor'da futbolcular Gaziantepspor deplasmanında alınan bir puanı değerlendirdi.

/video/a767w2d3a7p5ptw6gmp5crwh414.mp4
 
Gaziantepspor deplasmanında Tork Konyaspor'un golünü atan Bulgar oyuncu Dimitar Rangelov, oyunun genelinde üstün olan ve galibiyeti kaçıran taraf olduklarını söylerken, takım olarak ligde daha iyi yerlerde olmayı kesinlikle hak ettiklerini ifade etti.
 
Ligde son 5 maçta bir çıkış yakaladıklarını ve bunu devam ettirme adına Gaziantepspor maçına çıktıklarını ifade eden Dimitar Rangelov, "Oyunun hemen başında yediğimiz golle yenik duruma düşmemimize rağmen kontrolü kaybetmedik. Sonrasında bakıldığında tüm kontrol bizdeydi. Pozisyonlarımız var. Ama golle sonuçlandıramadık. İyi bir organize atakta golü bulduk. Kazanabilirdik de ama olmadı. Mücadelelerinden dolayı tüm arkadaşlarımı kutluyorum. İyi bir takımız ve her zaman söylediğimiz gibi bu ekip ligde daha iyi yerlerde olmayı kesinlikle hak ediyor" dedi.
 
Attığı golü de değerlendiren Rangelov, "Güzel ve organize bir ataktı. Topla en son buluşan isim olarak o golü atmam gerekiyordu ve bende onu yaptım. Umarım kalan haftalarda da takımıma katkı sağlarım ve buradaki var oluş amacım olan başarıda faydam olur" diye konuştu.
 
İşte yeşil beyazlı futbolcuların maç sonrası yaptıkları açıklamalar...
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın