'Taraftarımızın desteği ile kazanmak istiyoruz'

'Taraftarımızın desteği ile kazanmak istiyoruz'

Torku Konyaspor'da teknik direktör Aykut Kocaman hafta sonunda iç sahada oynayacakları Akhisar Belediyespor karşılaşmasını taraftarlarının desteği ile kazanmak istediklerini söyledi.

Antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Gaziantepspor maçında alınan 1 puanı değerlendirerek, “5 maçlık periyot sonrasında ortaya koyacağımız performans maç öncesi tabii ki de benin için de bir soru işaretiydi. Maçın hemen hemen tamamına baktığımız bölümde oyunun doğrularını yapmak için çok çaba gösterdik. Maçın başında gelen gol tabii biraz dengeyi bozdu. Bunu normal hale getirmemiz tekrar kendi oyunumuza dönmemiz 20-25 dakikayı buldu. Ondan sonra kontrolü aldık ve galibiyete yakın bir takım olarak beraberlikle döndük. Gaziantespor karşısında alınan 1 puan ligdeki yerimizi pekiştiren bir sonuç oldu” dedi.

Bu hafta oynayacakları Akhisar Belediyespor maçı için ise Kocaman, “Hemen bir geçiş yapmak zorundayız. Son haftalarda yüksek efor sarf etti oyuncular. Bugün şimdi antrenmanlara başlıyoruz. İki günlük bir dinlenme vermiştik onlara. Son haftalarda formda olan bir takım Akhisar Belediyespor. İçeride oynayacağımız maçta seyirci desteğiyle beraber kazanmak istiyoruz” diye konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın