"Bize gereken puanları almak istiyoruz"

Spor Toto 2. Ligi Beyaz Grup'ta 26 Nisan 2015 Pazar günü saat 15:30'da Turgutluspor'u ağırlayacak Konya Anadolu Selçukspor'un Kulüp Başkanı Önder Sami Güven bu önemli karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulundu.

 
Spor Toto 2. Ligi Beyaz Grup'ta sezonun son iki maçı öncesi büyük bir yarış içinde olduklarını kaydeden Konya Anadolu Selçukspor Kulüp Başkanı Önder Sami Güven; “Son maçlara kalmadan başkalarının alacağı sonuçlarla değil, kendimiz alacağımız puanlarla biz bu işi bitirmek istiyoruz. Turgutluspor ile pazar günü kendi sahamızda oynayacağımız karşılaşma tamamlandığında takımımız Konya halkının da vereceği destekle yoluna yine kaldığı yerden devam edecektir’ dedi.
 
Pazar günü Konya Atatürk Stadyumu'nda zorluk derecesi hayli yüksek bir karşılaşma oynayacaklarını ve sahadan gereken puanları alarak ayrılmak istediklerini belirten Kulüp Başkanı Önder Sami Güven : “Uzun lig maratonunun artık sonuna geldik. Bu sezon ki hedefimizi gerçekleştirmek adına Pazar günü kendi sahamızda oynayacağımız Turgutluspor maçı tam anlamıyla bir final maçı. Sezon başından bu yana türlü zorluklarla mücadele ederek gelinen bu noktada inanıyorum ki, teknik heyetimiz ve futbolcularımız kendilerine düşen görevleri yerine getirerek bize gereken puan yada puanları alacaklardır. 19 takımın mücadele ettiği ve sezon sonunda 4 takımın bir alt lige düşeceği gurubumuzda güçlü takımlarla birlikte savaş verdik. Konya’mız adına mücadele ettiğimiz bu zorlu süreçte yanımızda olan Konya Spor kamuoyuna her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Pazar günü Torku Konyaspor’un saat 13:00’da oynayacağı Lig karşılaşmasının ardından saat 15:30’da Atatürk Stadyumunda Turgutluspor ile oynayacağımız müsabakada, onların desteğini bekliyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi bu bir ekip işi. Ekip olarak biz her türlü zorluğun üstesinden gelmeye çalıştık. Ancak pazar günü oynayacağımız müsabaka, şehir olarak vermemiz gereken bir sınav. Güçlü şehir takımlarının arasında ligin ikinci yarısında sadece üç maç kaybeden genç takımımız, Konya halkının da vereceği destekle yoluna yine kaldığı yerden devam edecektir. Son maçlara kalmadan başkalarının alacağı sonuçlarla değil, kendimiz alacağımız puanlarla  biz bu işi bitirmek istiyoruz. Umudumuz o'dur ki, pazar günü karşılaşma tamamlandığında Atatürk stadyumundan hep birlikte mutlu bir şekilde ayrılalım” dedi.  
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın