Futbolda heyecan başlıyor! İşte haftanın programı...

Futbolda heyecan başlıyor! İşte haftanın programı...

Spor Toto Süper Lig'de 28. hafta maçları yapılacak. PTT 1. Lig'de 29, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 33 ve Beyaz Grup'ta 37, Spor Toto 3. Lig'de ise 32. hafta karşılaşmaları oynanacak

Futbolda Spor Toto Süper Lig'e 28. hafta maçlarıyla devam edilecek.
 
Süper Lig'in 28. hafta mücadelesi, bugün Medicana Sivasspor ile Mersin İdmanyurdu arasında oynanacak maçla başlayacak.
 
PTT 1. Lig'in 29. haftasında ise bugün 4 karşılaşma oynanacak.
 
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 33 ve Beyaz Grup'ta 37, Spor Toto 3. Lig'de de 32. hafta karşılaşmaları yapılacak.
 
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
 
Spor Toto Süper Lig
 
Bugün:
 
20.00 Medicana Sivasspor-Mersin İdmanyurdu (Sivas 4 Eylül)
 
Yarın:
 
13.30 Bursaspor-İstanbul Başakşehir (Bursa Atatürk)
 
16.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Yeni Rize Şehir)
 
19.00 Eskişehirspor-Fenerbahçe (Eskişehir Atatürk)
 
26 Nisan Pazar:
 
13.00 Balıkesirspor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Balıkesir Atatürk)
 
13.00 Torku Konyaspor-Akhisar Belediyespor (Konya Büyükşehir Torku Arena)
 
16.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)
 
19.00 Galatasaray-Gaziantepspor (Türk Telekom Arena)
 
27 Nisan Pazartesi:
 
20.00 Beşiktaş-Kardemir Karabükspor (Osmanlı)
 
PTT 1. Lig
 
Bugün:
 
17.30 Bucaspor-Orduspor (Yeni Buca)
 
19.00 Denizlispor-Karşıyaka (Denizli Atatürk)
 
19.00 Adana Demirspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (5 Ocak Fatih Terim)
 
19.00 Giresunspor-Elazığspor (Giresun Atatürk)
 
Yarın:
 
14.00 Altınordu-Şanlıurfaspor (İzmir Atatürk)
 
15.00 Boluspor-Adanaspor (Bolu Atatürk)
 
18.30 Albimo Alanyaspor-Antalyaspor (Alanya Oba)
 
26 Nisan Pazar:
 
16.00 Samsunspor-Manisaspor (Samsun 19 Mayıs)
 
18.30 Osmanlıspor-Kayserispor (Osmanlı)
 
Spor Toto 2. Lig
 
Kırmızı Grup:
 
Yarın:
 
15.30 MKE Ankaragücü-Nazilli Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)
 
26 Nisan Pazar:
 
15.30 BUGSAŞ Spor-Sarıyer (Ankara OSTİM)
 
15.30 Pazarspor-Gölbaşıspor (Pazar İlçe)
 
15.30 Gümüşhanespor-Kocaeli Birlikspor (Gümüşhane Yenişehir)
 
15.30 Göztepe-Kırklarelispor (İzmir Atatürk)
 
15.30 Tepecikspor-Altay (Tepecik)
 
15.30 Bandırmaspor-Hatayspor (Bandırma 17 Eylül)
 
15.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-İnegölspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)
 
15.30 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Kahramanmaraşspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
 
Beyaz Grup
 
26 Nisan Pazar:
 
15.30 Tokatspor-Kartalspor (Gaziosmanpaşa)
 
15.30 Konya Anadolu Selçukspor-Turgutluspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
 
15.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-1461 Trabzon (Dumlupınar)
 
15.30 Ofspor-Ümraniyespor (Of İlçe)
 
15.30 Keçiörengücü-Tarsus İdmanyurdu (Ankara Aktepe)
 
15.30 Menemen Belediyespor-Yeni Malatyaspor (Menemen)
 
15.30 Bayrampaşa-Hacettepe
 
15.30 Körfez İskenderunspor-Fethiyespor (İskenderun 5 Temmuz)
 
15.30 Pendikspor-Aydınspor 1923 (Pendik-Seyircisiz)
 
Spor Toto 3 Lig:
 
1. Grup:
 
26 Nisan Pazar:
 
15.30 Zonguldak Kömürspor-Tuzlaspor (Karaelmas Kemal Köksal)
 
15.30 Kırıkhanspor-Niğde Belediyespor (Kırıkhan İlçe)
 
15.30 Gaziosmanpaşa-Çorum Belediyespor (Gaziosmanpaşa)
 
15.30 Tire 1922-Çatalcaspor (Tire 4 Eylül)
 
15.30 Darıca Gençlerbirliği-İstanbulspor (Darıca İlçe)
 
15.30 Bursa Nilüferspor-Batman Petrolspor (Nilüfer)
 
15.30 Manavgatspor-Adliyespor (Evrenseki)
 
2. Grup:
 
26 Nisan Pazar:
 
14.30 68 Yeni Aksarayspor-Dardanelspor (Dağılgan)
 
15.30 Halide Edip Adıvarspor-Gölcükspor (Vefa)
 
15.30 Çankırıspor-Kemer Tekirovaspor (Çankırı Atatürk)
 
15.30 Arsinspor-Yeni Diyarbakır (Arsin İlçe)
 
15.30 Maltepespor-Eyüpspor (Maltepe Hasan Polat)
 
15.30 Sancaktepe Belediyespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Sancaktepe Belediye Şehir)
 
15.30 Derincespor-Erzincan Refahiyespor (İsmetpaşa)
 
15.30 Çine Madranspor-Yeşil Bursa (Çine Yüksel Yalova)
 
15.30 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Payas Belediyespor 1975 (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
 
3. Grup:
 
26 Nisan Pazar:
 
11.00 Bayburt Grup Özel İdare-Anadolu Üsküdar 1908 (Bayburt Genç Osman)
 
15.30 Bergama Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Bergama 14 Eylül)
 
15.30 Ankara Demirspor-Silivrispor (Cebeci İnönü)
 
15.30 Beylerbeyispor-Sandıklıspor (Beylerbeyi 75. Yıl)
 
15.30 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor (12 Şubat)
 
15.30 Erzin Belediyespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Erzin İlçe)
 
15.30 Etimesgut Belediyespor-Sakaryaspor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)
 
15.30 Orhangazispor-FBM Makina Balçova Yaşamspor (Orhangazi İlçe)
 
15.30 İstanbul Güngörenspor-Kayseri Şekerspor (Mimar Yahya Baş)
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın