‘İnandık ve başardık’

‘İnandık ve başardık’

Kendi sahasında sezonun son maçında Turgutluspor’u 1-0 yenerek kümede kalmayı garantileyen Konya Anadolu Selçukspor’da Kulüp Başkanı Önder Sami Güven: “Önce başaracağımıza inandık sonrasında da çok çalıştık ve başardık. Sezon boyunca yanımızda olan ve desteklerini hissettiren herkese teşekkür ederiz” dedi

 
Spor Toto 2. Futbol liginde bitime bir hafta kala matematiksel olarak ligde kalmayı garantileyen Konya Anadolu Selçukspor’da kulüp Başkanı Önder Sami Güven: “Öncelikle göreve geldiğimiz ilk günden itibaren yanımızda olan Torku Konyaspor yönetim kurulu ile Konya spor kamuoyuna teşekkür ediyoruz. Yönetim kurulu olarak onlardan aldığımız güç ile çıktığımız bu yolda mahcup olmamak bizim için çok önemliydi. İyi niyetlerinden ve çalışma azimlerinden hiçbir zaman şüphe duymadığımız teknik heyetimiz ve futbolcularımız kendilerine yakışan bir mücadele ile güzel sonuçlar alarak camiamızı mutlu ettiler. İnanmak başarmanın yarısıdır. Bizde önce başaracağımıza inandık sonrasında da çok çalıştık ve başardık. Başta teknik direktörümüz Abdurrahman Baysangur ve ekibi olmak üzere futbolcularımız, kulüp çalışanlarımız ve maçlarımızda görev yapan tüm personele verdikleri emekler nedeni ile teşekkür ediyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi bu bir ekip işidir. Biz ekip olarak hareket ettik ve hedeflerimize ulaştık” dedi.
 
Spor Toto 2. lig’de kulüplerin hiçbir gelirinin olmadığına dikkat çeken Önder Sami Güven; “Sezon içinde yaşanan sıkıntıların aşılmasında gece gündüz demeden çalıştık. Yönetim kurulunda birlikte görev yaptığımız arkadaşlarımız ile birlikte sınırları zorlayan bir çalışma programı ile yaşanılan sakıntıyı dışa vurmamaya, futbol sahasında mücadele eden futbolcularımıza yansıtmamaya çalıştık. Çok şükür zamanla sıkıntıların aşılması, saha sonuçlarının da düzelmesi ile önemli mesafeler alındı. Bu noktada yönetim kurulu olarak ilk kez aldığımız bu tür bir görevde üzerimize düşeni fazlasıyla yerine getirmeye çalıştık. Bu konuda bize destek olan tüm kesimlere bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın