Torku Konyaspor play-off için umutlu!

Torku Konyaspor play-off için umutlu!

Torku Konyaspor basketbol takımı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Uslu, play-off için bu maçta da Konyalı basketbol severlerden destek beklediklerini söyledi.

Torku Konyaspor basketbol takımı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Uslu, 3 Mayıs Pazar günü (bugün) Konya'da Türk Telekom ile oynayacakları maç öncesinde değerlendirmelerde bulundu.

Yeşil beyazlılar Türk Telekom ile oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı. Torku Konyaspor basketbol takımı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Uslu, yaptığı açıklamada; "Türk Telekom ile oynayacağımız maç her iki takım için de önemli. Normal sezonun son iki haftasına girmiş olmamıza rağmen ligde ne düşecek takımlar ne de play-off oynayacak takımlar henüz belli değil. Matematiksel olarak bizim de play-off şansımız sürüyor. Önce Türk Telekom maçını kazanıp, son hafta da deplasmanda Royal Halı Gaziantep ile oynayacağımız mücadeleden galip ayrılarak rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Bu sezon her maçta olduğu gibi Türk Telekom ile oynayacağımız maçta da Konyalı basketbol severlerin bizleri yalnız bırakmayacağını biliyoruz." dedi.  
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın