Konspor

Tarihi finale "yağmur" engeli!

Tarihi finale

Tenis: TEB BNP Paribas İstanbul Open'de çiftler finali yağmur nedeniyle planlanan saatte başlayamadı...

TEB BNP Paribas İstanbul Open Erkekler Tenis Turnuvası'nda çiftler finali yağmur nedeniyle planlanan saatte başlayamadı.
 
Garanti Koza Arena'da saat 14.30'da oynanacağı duyurulan Robert Lindstedt (İsveç)-Jurgen Melzer (Avusturya) ikilisi ile Radu Albot (Moldova)-Dusan Lajovic (Sırbistan) çifti arasındaki final maçından 45 dakika önce yağmur başladı.
 
Bunun üzerine kortun üzeri branda ile örtüldü ve seyirciler de tribüne girmedi. Saat 14.30'da da yağmur devam edince, çiftler finalinin yağmurun durmasının ardından başlayacağı bildirildi.
 
Çiftler finalinin ardından saat 17.00'de başlaması gereken Roger Federer ile Pablo Cuevas arasındaki tekler finalinin saati de yağmurun durumuna göre değişebilir.


Tenis: TEB BNP Paribas İstanbul Open
 
Yağmur nedeniyle oynanamayan çiftler finali, saat 17.00'de başlayacak tekler finalinin sonrasına alındı
 
 TEB BNP Paribas İstanbul Open Erkekler Tenis Turnuvası'nda yağmur nedeniyle oynanamayan çiftler finali, tekler finalinin sonrasına alındı.
 
Garanti Koza Arena'da saat 14.30'da başlayacağı duyurulan Robert Lindstedt (İsveç)-Jurgen Melzer (Avusturya) ikilisi ile Radu Albot (Moldova)-Dusan Lajovic (Sırbistan) çifti arasındaki final maçı, yağmur nedeniyle saatinde oynanamadı.
 
Yağmur devam edince, çiftler finalinin, saat 17.00'de Roger Federer ile Pablo Cuevas arasında oynanacak tekler finalinin ardından başlayacağı duyuruldu.
 
Yaklaşık 2 saat süren yağmurun durmasının ardından branda ile kapatılan kortun üzerindeki su temizlendi ve üstü açıldı.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor