Gaziantepspor, moral bulmak istiyor!

Gaziantepspor, moral bulmak istiyor!

Beşiktaş’ı deplasmanda yenip son haftalardaki kötü gidişine ’dur’ demek isteyen Gaziatepspor, galibiyet hesapları yapıyor...

Gaziantepspor, hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Beşiktaş maçının hazırlıklarını sürdürüyor. 

Antrenman öncesi gazetecilerin sorularını cevaplayan Gaziantepspor Teknik Direktörü Okan Buruk, rakiplerinin durumundan çok kendi durumlarıyla ilgilendiklerini belirterek, "Ligin hem oyun olarak çok iyi bir takıma karşı oynayacağız hem de puan olarak üst sıralarda, puan kaybına tahammülü olmayan bir takıma karşı oynayacağız. Biz kendimiz en iyisini yapmaya çalışacağız. Rakiplerimizin durumu açıkçası bizi çok fazla ilgilendirmiyor. Biz ne yapacağız, neler yapacağız, sahada nasıl bir takım olacağız bunları çalışıp her hafta olduğu gibi bu maçta da buna hazırlanacağız. Tabii ki önemli bir yarış var. Bundan sonraki haftalarda da bizim için hem alttan hem üstten takımlarla oynayacağız ama bizim kendi kişiliğimizi, kimliğimizi sahaya yansıtıp inşallah güzel bir sonuç alırız” dedi.

“Sizin şampiyon adayınız kim” sorusunu da yanıtlayan Buruk, "Şampiyonluk yarışında bunu hak eden 3 takım var. Burada hata yapan şampiyonluğu kaybedecek. Dediğim gibi ligin zevki bu sene özellikle üst taraftaki yarış seyredenleri memnun ediyor ama biz ön tarafta, üst tarafta ne oluyor çok bakmadan kendi işimizi yapmaya çalışıyoruz. Üç takımdan da kaybeden, hata yapan şampiyonluğu kaybedecektir. Üç takım da bence yarışın içinde aynı şansa sahip” şeklide konuştu.

Gaziantepsporlu futbolcu Gökhan Süzen ise kimin şampiyon olacağıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, "Açıkçası 3 takım da çok ciddi, iyi gidiyor. Çok büyük bir çekişme var. Ben Galatasaray ile Beşiktaş’ın 33. hafta oynayacakları maçın kilit maç olacağını düşünüyorum. O maçtan çıkacak bir beraberlik de Fenerbahçe’nin şampiyon çıkacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı..
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın