Konspor

Gözünü Süper Lig'e dikti!

Gözünü Süper Lig'e dikti!

PTT 1. Lig'in yeni ekiplerinden Yeni Malatyaspor'un sportif direktörü Ali Ravcı, asıl yerlerinin Spor Toto Süper Lig olduğunu söyledi.

 
Ravcı, yurtiçinde ve dışında yaşayan milyonlarca Malatyalının ortak sevdası Yeni Malatyaspor'u 2014-2015 sezonunda şampiyonluğa ulaştırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
 
Yeni Malatyaspor'un Türk futbolu için önemli bir kulüp olduğunu ifade eden Ravcı, "Yeni Malatyaspor'un asıl yeri PTT 1. Lig değil, Süper Lig'dir. İnşallah, o günler de gelecek. Yeni Malatyaspor köklü bir camiadır, marka bir kulüptür. İnşallah, asıl yeri olan Süper Lig'e de yükselecektir" diye konuştu.
 
Takımın bir üst lige çıkması için büyük bir mücadele verdiklerini ve mutlu sona ulaştıklarını aktaran Ravcı, şunları söyledi:
 
"Daha önceki yıllarda olduğu gibi bu sezon da yanımızda olan, maddi ve manevi desteğini bizden hiç esirgemeyen Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yine milyonlarca insanın sevgisini kazanan ve onların desteğini alan kulüp başkanımız Adil Gevrek'e ve yönetim kuruluna sezon içerisinde bizlere rahat bir çalışma ortamı sağladıkları için teşekkürlerimi iletiyorum. Yeni Malatyaspor'un PTT 1. Lig'e yükselmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."
 
Ravcı, sezon boyunca bütün müsabakalarda kendilerini yalnız bırakmayan taraftarlara da teşekkür etti.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor