Avrupa Ligi'nde sezonun en değerlisi!

Avrupa Ligi'nde sezonun en değerlisi!

Fenerbahçe Ülker'in Sırp basketbolcusu Bjelica, THY Avrupa Ligi'nde 2014-2015 sezonunda En Değerli Oyuncu ödülüne layık görüldü.

THY Avrupa Ligi'nde 2014-2015 sezonunun En Değerli Oyuncusu (MVP), Fenerbahçe Ülker'de forma giyen Nemanja Bjelica oldu.
 
Dörtlü Final öncesinde Madrid'deki özerk yönetim binasında düzenlenen törende Bjelica'ya ödülü verildi.
 
Ayrıca, Avrupa Ligi'nde sezonun en iyi ilk 5'ine seçilen Nemanja Bjelica (Fenerbahçe Ülker), Boban Marjanovic (Kızılyıldız Telekom), Milos Teodosic (CSKA Moskova), Vassilis Spanoulis (Olympiakos), Felipe Reyes (Real Madrid) ile "Yükselen Yıldız" Bogdan Bogdanovic (Fenerbahçe Ülker), "Yılın Skoreri" Taylor Rochestie (Nihzny) ve "Yılın Savunmacısı" Bryant Dunston da (Olympiakos) ödüllerini aldı.
 
Öte yandan 201 ülkenin televizyonlarında canlı yayınlanacak Dörtlü Final için 25 ülkeden 500 gazetecinin akredite olduğu açıklandı.
 
Maçların oynanacağı Barclaycard Center'da 12 bin kişilik yer ayrılırken, yaklaşık 15 bin taraftarın Madrid'e gelmesinin beklendiği ve bu organizasyonun kente bırakacağı gelirin 14 milyon avro olacağı öne sürüldü. Tamamı tükenen biletlerin fiyatlarının 117 ile 545 avro arasında olmasına rağmen karaborsada biletlerin 2 bin 500 avroya kadar alıcı bulduğu belirtildi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın