"Fener'i yenip göndreceğiz!"

Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı, ligde şu anda Fenerbahçe’den çok daha rahat bir konumda olduklarını belirterek, "Pazar günü Fenerbahçe’yi yenip göndereceğiz" dedi.

Ali Kahramanlı, yaptığı açıklamada salı günü oynadıkları Galatasaray maçında alınan sonucun kendilerini üzsede, ortaya koydukları oyun ve mücadeleden memnun olduklarını belirtti.

Galatasaray maçında kalitesini ortaya koyan ve oyuna güzellik katan bir Mersin İdmanyurdu’nun olduğunu ifade eden Kahramanlı, "O gün orada yakaladığımız pozisyonları değerlendirebilseydik daha farklı bir sonuç ortaya çıkabilirdi. Oyuncularımı ortaya koydukları futbol ve güzellikten dolayı kutluyorum. Rakibin çok fazla bir pozisyonu yoktu, kalecilerine dua etsinler. Galatasaray’ı Muslera kurtardı. Oynadığımız oyunun hakkı bu değildi. Yenilmiş olsak bile şunu söyleyebiliyoruz; biz oynadık Galatasaray kazandı" açıklamasında bulundu.

Pazar günü Mersin Stadyumu’nda Fenerbahçe’yi konuk edeceklerini hatırlatan Kahramanlı, "İnşallah o gün orada yine aynı şekilde, aynı kararlılıkla sahaya çıkacak ve oyunumuzu oynayacağız. Kaybedecek bir şeyimiz yok. Biz Fenerbahçe’den çok daha rahatız. Kalitemizi ortaya koyacağız ve Fenerbahçe’yi burada yenip göndereceğiz. Biz taraftarlarımızdan da bu maçta desteklerini bekliyoruz. İnşallah önümüzdeki 3 maçı en iyi şekilde tamamlayıp, ligi bize yakışan yerde bitirmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

MERSİN İDMANYURDU KONGRESİ
Ali Kahramanlı, Mersin İdmanyurdu Kulübü’nün yarın olağan genel kurulunun yapılacağını da anımsatarak, bu görev ve sorumluluğu yeniden üstleneceğini söyledi. Kahramanlı, güçlü bir Mersin İdmanyurdu için görev almak isteyen herkesi yönetime davet etti.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın