Konspor

Torku Konyaspor'dan Beşiktaş'a gözdağı!

Torku Konyaspor'dan Beşiktaş'a gözdağı!

Torku Konyaspor Kulüp Basın Sözcüsü Ahmet Baydar,"Torku Konyaspor, Beşiktaş maçından puan ya da puanlarla ayrılacaktır!"

 Torku Konyaspor Kulüp Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, ligin 32.haftasında deplasmanda Beşiktaş ile oynayacakları maçtan puan ya da puanlarla ayrılacaklarına inandığını belirtirken, Tonku Konyaspor'un kulüp tarihinde bir ilk olan UEFA Kulüp Lisansının alınmasının konu ile ilgili görevlilerin gayretleri sonucunda gelen bir başarı olduğunu sözlerine ekledi.
 
Değerlendirmesine Gençlerbirliği ile oynanan ve 1-0 kazanılan maç ile ilgili görüşlerini açıklayarak başlayan Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, “Ligde rahat konumda olan iki takımın mücadelesiydi. Bu tür maçlara konsantre olmak ve istediğiniz oyunu oynamak kolay olmuyor. Bizim hedefimiz sezonu ilk 7-8 takım arasında tamamlamak. Bu doğrultuda kazanmamız gereken bir maç oynadık. Kontrolü elimizde tuttuğumuz mücadeleden 1-0 galip ayrılmasını bildik. Önemli bir galibiyet aldık. Puanımız şu an 41. Geride kalan 3 maçı da en iyi sonuçlarla tamamlayarak sezonu hedeflediğimiz sıralamada bitirmek istiyoruz” dedi.
 
Torku Konyaspor Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, ligin 32.haftasında deplasmanda oynayacakları Beşiktaş maçında hedeflerinin puan ya da puanlar almak olduğunu ifade ederek, “Son haftalarda yakaladığımız çıkışımızı devam ettirmek istiyoruz. Rakibimize saygı duyuyor ama kesinlikle çekinmiyoruz. Kendi oyunumuzu, mücadelemizi ve kazanma arzumuzu sahaya yansıtarak iyi bir sonuç alacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.
 
Torku Konyaspor Kulübü'nün, tarihinde ilk defa UEFA Kulüp Lisansı almaya hak kazandığını ve bunun gerçekten büyük bir başarı olduğunu da sözlerine ekleyen Ahmet Baydar, “Bilindiği gibi UEFA Kulüp Lisansı almak için belirlenen önemli kriterler var. Bu kriterlerin yerine getirilmesi adına ilgili birimlerde çalışan kulüp görevlilerimiz büyük bir gayret gösterdiler. Kriterlerin eksiksiz olması adına ciddi çalışmalar yapıldı. Bunun karşılığı da UEFA Kulüp Lisansı ile alındı. Kendilerine üstün gayret ve çalışmalarından dolayı Yönetim Kurulumuz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Artık Torku Konyaspor, aldığı bu belge ile UEFA Kulüpleri arasında. İnşallah bu durumu Avrupa kupalarında da mücadele ederek taçlandırmak istiyoruz” dedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor