Ahmet Şan: "Beşiktaş, benim en büyük şampiyon adaylarımdan birisiydi"

Ahmet Şan:

Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, 1-0 kazanılan Beşiktaş maçıyla ilgili, "Beşiktaş, birkaç hafta öncesine kadar benim şahsen en büyük şampiyon adaylarımdan birisiydi ama final haftalarını başaramadılar" dedi.

Spor Toto Süper Lig’in 32. haftasında Osmanlı Stadı’nda Torku Konyaspor’u ağırlayan Beşiktaş mücadeleden 1-0 mağlup ayrıldı. Maçın ardından çıkışta gazetecilere açıklama yapan Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, "Konyaspor olarak sezon başında 50 puan hedefi koymuştuk. O hedefe yaklaştığımız için her şeyden önce takımımız adına sevindirici bir sonuç. Konyaspor bu sene stadıyla ve taraftarıyla zannedersem lige de çok iyi bir renk kattı" dedi.

"Şampiyon adaylarından Beşiktaş’ı yenmek Konyaspor için ayrıca bir güzellik oluyor, gündem oluşturuyor" diye konuşan Şan, "Bu futbolu yalnız burada oynamadık. Konya’da 2-0 yenildiğimiz o güçlü Beşiktaş’a karşı da gene iyi futbol sergilemiştik. Beşiktaş, birkaç hafta öncesine kadar benim şahsen en büyük şampiyon adaylarımdan birisiydi. Son haftalarda puan kaybı onları da strese soktu. Beşiktaş aslında çok başarılı götürmüştü yani o finansal yapı ve yeni transferlerle ama final haftalarını başaramadılar. Beşiktaş camiası adına biraz üzüntü verici" ifadelerini kullandı.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın