U-13 Liginde Konya ilini temsil edecek takımların grup kuraları çekildi.

U-13 Liginde Konya ilini temsil edecek takımların grup kuraları çekildi.

Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon binası toplantı salonunda TFF İl Temsilcisi H.İbrahim Samur, İl Temsilci yardımcısı Tahir Taşyüz, Konya Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü Futbol Servisi Mehmet Çetinbulut, Muammer Küçük, Ahmet Baykan, Gruplarda mücadele edecek olan Kulüplerin temsilcileri ve antrenörler nezaretinde gerçekleştirildi.

Konya Amatör Küme 2014-2015 Futbol Sezonu U-13 Ligindeki Gruplarında 1 ve 2. Sırayı alan A Grubunda Torku Konyaspor, Çatalhüyük Çumra Belediyespor, B Grubunda Kara Kartallar, Anadolu Selçukspor, C Grubunda Konya Fenerspor, Selçuklu Belediyespor takımlar 29-31 Mayıs 2015 Tarihlerinde Şehit Muharrem Samur Sahasında 18:00 ve 19:30 saatlerinde oynayacakları maçları ile Konya’yı Türkiye Şampiyonasında temsil etmek için mücadele edecek.

6 Takım 3’erli 2 Gurupta karşılaşmalarını oynayacak.  Müsabakalar tek devreli lig usulüne göre oynanacak, puanlar eşit olan takımların derecelerinin belirlenmesi 2014-2015 Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak esaslar kitapçığına göre yapılacak.

İşte Gruplar ve Maç Programı

A Grubu

K.Kartallarspor, Anadolu Selçukspor, Ç.Çumra Belediyespor

B Grubu

Konya Fenerspor, Selçuklu Belediyespor, Torku Konyaspor


A Grubu maç programı

29 Mayıs 2015 Cuma

18:00 K.Kara Kartallarspor – Anadolu Selçukspor

Ç.Çumra Belediyespor – Bay

30 Mayıs 2015 Cumartesi

19:30 Ç.Çumra Belediyespor – K. Kara Kartallarspor

Anadolu Selçukspor - Bay

31 Mayıs 2015 Pazar

18:00 Anadolu Selçukspor - Ç.Çumra Belediyespor

K. Kara Kartallarspor - Bay

B Grubu maç programı

29 Mayıs 2015 Cuma

19:30 Konya Fenerspor – Selçuklu Belediyespor

Torku Konyaspor – Bay

30 Mayıs 2015 Cumartesi

18:00 Torku Konyaspor – Konya Fenerspor

Selçuklu Belediyespor – Bay

31 Mayıs 2015 Pazar

Selçuklu Belediyespor – Torku Konyaspor

Konya Fenerspor - Bay

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın