Aykut Hoca'nın vazgeçilmezi...

Aykut Hoca'nın vazgeçilmezi...

Torku Konyaspor'da Mehmet Uslu, Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu'nda sahada iki bin 558 dakika kalarak Aykut Kocaman'ın değişilmez ismi oldu. 
 
Yeşil beyazlı takımda Mehmet Uslu 29 maçta göre alırken, 2 bin 558 dakika sahada kaldı. Yeşil beyazlı oyuncu oynadığı maçlarda sadece 4 sarı kart gördü.
 
Aykut Kocaman'ın vazgeçilmez isimlerinden Ömer Ali Şahiner ise 30 maçta yeşil beyazlı formayı terletti. Ömer Ali, 2 bin 502 dakika sahada kaldı, 2 gol attı ve 5 sarı kart gördü.
 
Konya ekibinde orta sahanın 'dinamosu' Mehmet Güven 29 maçta görev aldı, 2 bin 415 dakika sahada kaldı. Güven, 6 sarı kart görürken 1 de gol atma başarısı gösterdi.
 
Torku Konyaspor'da değişilmez isimlerden bir diğeri ise Ali Çamdalı... Çamdalı, 30 maçta görev aldı 2 bin 312 dakika sahada kaldı. Ali Çamdalı 1 gol attı 7 sarı kart gördü.
 
Konya'nın golcü oyuncusu Hasan Kabze ise 28 maçta yeşil beyazlı formayla sahaya çıktı, 7 gol attı 4 sarı kart gördü. Kabze'nin oyunda kalma süresi ise 2 bin 80 dakika...
 
2014-15 sezonun flaş ismi Gabriel Torje, 27 maçta görev alırken 5 gol attı, 6 sarı kart gördü ve 1 kırmızı kartla oyun dışı kaldı.
 
Sırasıyla Uğur İnceman, Kaya Tarakçı, Jagos Vukovic, ELvis Kokaloviç, Ali Turan, Selim Ay, Djalma ve Rangelov yeşil beyazlı formayı en çok giyen oyuncular oldu.
 
Kaynak: Konhaber.com
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın