Konspor

Görevimizin başındayız…

Görevimizin başındayız…

Konya Anadolu Selçukspor yönetimi, yaptığı yazılı açıklama ile görevlerinin başında olduklarını ve yeni sezon çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

HOCA VE OYUNCULARIN DURUMU NETLİK KAZANMADI

Spor Toto 2.Lig’de mücadele eden Konya Anadolu Selçukspor’da yönetim kurulu yazılı açıklama ile yönetim olarak gündemlerinde genel kurulun olmadığını söyledi. Açıklamada teknik direktör sorunu ve oyuncuların takımdaki gelecekleri hakkında net ifadeler kullanılmaması dikkat çekti. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. “04.11.2014 tarihinde göreve gelen yönetim kurulumuz, görevinin başında ve yeni sezon çalışmalarını hazırlık yapmaktadır. Asıl amacımız olan Torku Konyaspor kulübüne futbolcu yetiştirmek ve alt yapı olarak hizmet edebilmek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Gelecek dönemlerde Konya futboluna ve Torku Konyaspor’a daha fazla faydalı olabilmek için yönetim kurulumuz gerek teknik kadro, gerekse futbolcu seçimi noktasında yaptığı çalışmaları zamanı geldiğinde kamuoyu ile paylaşacaktır.

DESTEKLEMEYE DAVET EDİYORUZ

Yönetim kurulumuz yaptığı çalışmalar ile ayrıca Türkiye’de 54 kulübümüzün başvurusuna rağmen sadece 4 kulübün alabildiği 'Ulusal Lisans'ı almayı başarmıştır. Yönetim Kurulumuz geleceğe yatırım yaparak ciddi çalışmalar ile uğraş verirken bu tür yıpratıcı haberler bizi sadece üzmektedir. Kamuoyunu bu tür haberlere itibar etmeden, yapılan gayretli çalışmalarla sadece futbola hizmet etmeye çalışan yönetim kurulumuzu ve yeni sezon için oluşturmaya gayret gösterdiğimiz kadromuzu destekleme davet ediyoruz.”

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor