Konspor

Galatasaray’da transfer harekatı…

Galatasaray’da transfer harekatı…

 
Galatasaray sezonu double yaparak kapatmasının ardından gözler atılacak imzalara çevrildi.
Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile 2+1 yıllık anlaşma sağlanmasına kesin gözüyle bakılırken Hamzaoğlu’nun istediği transferler için kollar sıvandı. Gündemi bir süredir meşgul eden İbrahimoviç transferine hem İbrahimoviç’in açıklamaları hem de Hamzaoğlu’nun açıklamalarının ardından olmayacağı kesinleşmiş gibi görünüyor. 
Hamzaoğlu’nun bir veya iki yıldız transferi yapacağız demesi üzerine gözler Dani Alves’e çevrilmiş durumda. Boateng ve Gignac hakkında ise henüz tam karar verilmese de Hamzoğlu Gignac’ın ismini söylemekten geri durmuyor.
Stoper bölgesi içinde aramalarını devam ettiren Galatasaray’da gündeme gelen isim ise Carlos Zambrano. 25 yaşındaki oyuncu Eintracht Frankfurt ile sözleşmesinin bitmesinin ardından hiçbir takımla sözleşme imzalamadan Peru milli takımına katıldı. Taraftarlar tarafından sosyal medyada kendisine gösterilen ilgiye kayıtsız kalamayan Zambrona teşekkür ederek yeşil ışık yaktı. Öte yandan İtalyan medyası Felipe Melo’nun İnter ile anlaştığını bu tranfer için İnter’in kasasından 5 milyon euro’nun çıkacağını kaydetti. Ayrıca haberde Melo’nun Mancini ile arkadaşız sözlerine de yer verildi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor