Konspor

İhsaniye Gençler Birliği, Hakan Yavuz’la yeniden anlaştı!

  İhsaniye Gençler Birliği, Hakan Yavuz’la yeniden anlaştı!

Konya Amatör Lig süper grupta mücadele eden İnsaniye Gençler Birliği yeni sezon için antrenör Hakan Yavuz ile masaya oturarak mukavele imzaladı...

Yeni sezon’da hedefini şampiyonluk olarak belirleyen İhsaniye Gençler Birliği Kulübü, yeni sezonda hedefe ulaştırmak üzere antrenör Hakan Yavuz ile anlaştı.
Genç ve dinamik antrenör Hakan Yavuz, geçen sezon İhsaniye Gençler Birliğine ilk üç hafta sonunda takımın başına gelerek, takımın ligi üçüncü sırada tamamlamasında büyük emeği oldu.
İhsaniye Gençler Birliği ile anlaşmaya varan antrenör Hakan Yavuz, “ Geçen sezon bu takımınla çalışma imkânı bulduk. Takımı yakında tanıyorum. İnşallah belirlenen hedefe hep birlikte ulaşırız.”dedi.
 İhsaniye Gençler Birliği Kulübü Başkanı Mustafa Yapıcı,” Kulüp olarak yeni sezon çalışmalarımıza start verdik. İlk olarak da antrenör işimi sonuca bağladık. Geçen sezon başarılı bir performans gösteren antrenörümüz Hakan Yavuz ile masaya oturarak mukavele imzaladık. Hedefimiz yeni sezonda mutlaka şampiyonluktur.” Dedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor