Konyaspor’da Ali Turan, Uğur İnceman, Mehmet Güven, Mehmet Uslu ve Rangelov...

Konyaspor’da Ali Turan, Uğur İnceman, Mehmet Güven, Mehmet Uslu ve Rangelov...

 
Kaya Tarakçı ile yeni sezon için el sıkışan Torku Konyaspor,  geçtiğimiz sezon kiralık olarak forma giyen Torje’yi yeniden kiralamak istiyor. Bunun için çalışmalar başlatılırken iç transferde sözleşmesi sona eren Ali Turan, Uğur İnceman, Mehmet Güven, Mehmet Uslu ve Rangelov ile masaya oturuluyor.
 
Bu isimlerle yeni sezonda da devam etme kararında olan Torku Konyaspor’da Hasan Kabze, Ömer Ali Şahiner, Selim Ay, Vukoviç Ali Çamdalı, Mario Fulgerias, Kenan, Marica, Volkan Fındıklı, Vedat Bora ve Recep Aydın’ın sözleşmeleri sürüyor. 
 
Başka takımlarda kiralık olanak forma giyen Kibong Mbamba, İshak Çakmak, Abdülkerim Bardakçı, Tomas Borek ve Ali Dere’de takıma geri dönüyorlar.
 
Yeşil Beyazlılar pilot takım Konya Anadolu Selçukspor’dan da Halil İbrahim Sönmez ve Can Demir Aktav’ı sezon başı hazırlık kampına götürecek.
 
Dış transferde ise İlk etapta 5-6 yeni ismi kadrosuna katmayı planlayan orku Konyaspor kamp sonrasında eksik görülen mevkiler için birkaç ismi daha kadrosu katabilecek. Böylelikle transfer edilen futbolcu sayısının 8-9 olması bekleniyor.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın