PTT 1. Lig'in yeni ekibinde hoca arayışları sürüyor...

PTT 1. Lig'in yeni ekibinde hoca arayışları sürüyor...

PTT 1. Lig’in yeni ekibi Yeni Malatyaspor’da yönetim oluşturma ve teknik heyet belirleme çalışmaları sürüyor.

Ekonomik olarak zor günler geçiren ve bundan dolayı yönetimini güçlendirme adına bir çalışma başlatan kulüp başkanı Adil Gevrek’in önümüzdeki hafta Malatya’ya gelerek göreve devam edip etmeyeceği yönündeki kararını Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ile paylaşacağı ifade edildi.
Bir taraftan da yeni sezon hazırlıklarını sürdüren sarı-kırmızılılarda çalışmalar başkan Gevrek’in İstanbul’daki ofisinde yürütülüyor. Adil Gevrek’in ilk etapta takımın teknik heyetini belirlemeye yoğunlaştığı, sportif direktör Ali Ravcı ve kulüp müdürü Selçuk Günaydın’ın da bu çalışmada başkan Gevrek’e yardımcı olduğu belirtildi.

ÇAKIR, YÖNETİMİ OLUŞTURMA GÖREVİNİ MUMCU VE ÖZKAN’A VERDİ
Bu arada Yeni Malatyaspor’da Adil Gevrek’in henüz yönetimini takviye edememesi ve mali açıdan hazır bir görüntü ortaya koyamamasından dolayı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın takımın hazırlıklara geç kalmaması adına kulübün iki eski yöneticisi Ertan Mumcu ve Ali Özkan’ı görevlendirdiği öğrenildi.

Mumcu ve Özkan’ın Gevrek’in son durumuna göre yeni bir yönetim oluşturulması adına çalıştığı öne sürülüyor.

Ertan Mumcu ve Ali Özkan, başkan Ahmet Çakır’ın kulübe talip olan iş adamı Mehmet Akman ile yaptığı görüşmede de bulunmuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın