Konyaspor'da Rangelov da tamam. İç transfer tamamlanmak üzere..

Konyaspor'da Rangelov da tamam. İç transfer tamamlanmak üzere..

Sezonun tamamlanmasının ardından transfer çalışmalarına başlayan Torku Konyaspor’da planlanan görüşmeler tamamlanmak üzere.
 
İç transferde epey yol alan ve iki isim dışında hedeflerini gerçekleştiren Torku Konyaspor’da Mehmet Güven dışında kayıp yaşanmadı.
 
Yeşil beyazlıların futbol şube sorumlusu ve transfer komitesi başkanı Selçuk Aksoy, izleme komitesinin tespitleri doğrultusunda görüşmelerin sürdüğünü kaydetti.  
 
Fenerbahçe’den hiç bir isim gündemimizde yok
Konspor.com’a açıklamalarda bulunan Selçuk Aksoy Mert Günok ile ilgilenmediklerini açıkladı. Fenerbahçe’de yaşanan gelişmelerin ve bazı futbolcular ile sözleşme yenilenmemesinin kendilerini ilgilendirmediğini kaydeden Aksoy; “Kaleci Mert ile geçtiğimiz sezon ilgilenmiş transfer teklifi yapmıştık. Ancak bu sezon ismi hiç gündeme gelmedi. Hatta ulusal basında çıkan Fenerbahçeli hiçbir futbolcu ile ilgilenmiyoruz. Bunlar tamamen gündem oluşturmak amacıyla yapılan haberler” dedi.
 
 
Rengelov ile anlaşma tamam
İç transferde Rangelov ve Torje dışında görüşmelirin tamamlandığını Rangelov’un imzasının an meselesi olduğun kaydeden Aksoy; “Rangelov ile anlaşma sağlandı. Kendisi bi aksilik olmazsa yeni sezonda da Konysapor forması giyecek. Torje ile igili kulübüyle görüşmelerimiz sürüyor. Belli bir mesafe kaydedildi. Planlarımız dahilinde olmayan tek gelişme Mehmet Güven’in gitmesi oldu. Mehmet’in yerine leva bir transfer olacak. O’nun dışında transfer çalışmalarımız planladığımız doğrultuda gidiyor. Benjamin’in gidişi planlarımızı etkilemiyor. O bölgede sorunumuz zaten yoktu” dedi.
 
Dış transfer kısa sürede sonuçlanacak
İzleme komitesinin verdiği rapor doğrultusunda takıma kazandırmayı düşündükleri isimlerle görüşmelerin sürdüğünü kaydeden Selçuk Aksoy: “daha önceden belli olan birkaç mevkii için girişimler tamamlandı. Teklifler yapıldı. Karşılıklı görüşmeler sürüyor. Kısa bir süre içinde onlarla da anlaşma sağlayacağımızı düşünüyorum. Geçtiğimiz sezonun biraz daha üstüne koyabilecek bir takım oluşturmak için gayret sarf ediyoruz. UEFA’nın Avrupa kupalarına katılım ile ilgili vereceği karara bakmadan takımımızı oluşturuyoruz. Oradan da iyi bir haber gelirse yeni sezon hazırlıklarımız başlayacak” dedi.    
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın