Yaz Spor Okulları Kayıtları Devam Ediyor

Yaz Spor Okulları Kayıtları Devam Ediyor

29 Haziran -29 Ağustos 2015 tarihleri arasında  20 branşta açılacak olan Konya İl Spor Merkezlerine daha fazla çocuk ve gencimizin katılımını sağlamak amacı ile uygulanan İl Spor Merkezleri kayıtları devam ediyor.

Özellikle İlköğretim çağında ki çocukların tatile girdiği yaz aylarında serbest zamanlarını, uzman antrenörler nezaretinde düzenli ve en iyi şekilde değerlendirmeleri için mükemmel bir imkan olan spor okulları, aynı anda binlerce çocuğa ve gence hizmet verecek şekilde planlanmış durumda.

Kayıtları devam eden Yaz Spor Okullarından 5-18 yaş arası çocuk ve gençler ücretsiz olarak faydalanacak. Halen İl Müdürlüğünden, şehrin belli noktalarına kurulan stantlardan ve antrenör tarafından okullarda yapılan duyurularla kayıtlar tüm hızıyla devam etmekte. Atletizm, Badminton, Basketbol, Güreş, Halter, Judo, Karate, Masa Tenisi, Tenis, Taekwondo, Voleybol, Yüzme (ücretli), Halk Oyunları, Kick Boks, Bisiklet, Jimnastik, Hentbol, Wushu, Boks, Okçuluk branşlarında, olmak üzere 20 branşta hizmet verip, öğrenciler belli güzergahlarda ücretsiz servis imkanlarından da yararlanacak.

Sadece Yüzme branşının ücretli olduğu yaz spor okulları hakkında detaylı bilgileri ve kayıt formlarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İl Spor Okulları Kayıt Merkezi ve Zafer Meydanına kurulan stantlardan temin edebilirsiniz.

İl Spor Okulları İrtibat Telefon: 0332 322 79 48 (1134)

Yüzme form ve kayıt bilgileri için irtibat: 0332 322 79 48 (1171)

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın