Konspor

Antalyaspor, Konyaspor'u örnek aldı!

Antalyaspor, Konyaspor'u örnek aldı!

Kulüp Başkanı Gültekin Gencer, Torku Konyaspor'un başardığı gibi maç başına seyirci ortalamasını 20 bin seviyesine çıkarmak için çalışma başlattıklarını söyledi...

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, transfer çalışmaları kapsamında Samuel Eto'o, Ronaldinho ve İbrahim Afellay ile görüşmelere başladıklarını belirtti.
 
Gencer, Hasan Subaşı Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, transfer çalışmaları kapsamında yıldız futbolcularla görüşmelere başladıklarının vurgulayarak, şöyle konuştu:
 "Transfer çalışmalarında 3 oyuncunun gelebileceğini düşünerek bunlarla görüşmelere başladık. Bu oyuncular Samuel Eto'o, Ronaldinho ve İbrahim Afellay. Yarın İstanbul'da Eto'o'nun menajeriyle görüşeceğim.
Bunu yaparken zerre kadar Antalyaspor'un bütçesine zarar verici bir transfer peşinde değiliz. Bunu yönetim kurulumuzun ve şehrin oluşturacağı sponsorluklarla yapacağız. Oyuncuların sağlayacağı kombine ve forma satışlarına bağlantılı olarak bu transferi gerçekleştirmek istiyoruz. Bu hayal değil. Bu hafta içinde hepimiz bir takım şeyleri hep beraber yaşayacağız. Bu 3 oyuncudan birinin en fazla 10 gün içinde imza atmasını bekliyoruz."
Kulübün 37 milyon lira borcu olduğunu bildiren Gencer, göreve devam ederlerse sezon sonunda borçlarının biteceğini de iddia etti.
 
Takımın Süper Lig'e çıkmasıyla şehrin ayağa kalktığını belirten Gencer, yönetim kurulu olarak bir proje ürettiklerini ve takıma bir yıldız oyuncu getirmek istediklerini söyledi.
 
Örnek Konyaspor
 
Gencer, geçen yıl Torku Konyaspor'un başardığı gibi maç başına seyirci ortalamasını 20 bin seviyesine çıkarmak için çalışma başlattıklarını sözlerine ekledi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor