Konyaspor, Kaleci Serkan Kırıntılı ile görüşüyor.

Konyaspor, Kaleci Serkan Kırıntılı ile görüşüyor.

Torku Konyaspor kulüp Başkanı Ahmet Şan, beraberinde Futbol şube sorumlusu Selçuk Aksoy, Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, Yönetim kurulu üyeleri Güven Öten ve Sertaç Tuza ile birlikte bir basın toplantısı düzenledi.

Toplantıda gündemi değerlendiren Başkan Ahmet Şan transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi.  Kaleci Serkan Kırıntılı ile temasta olduklarını kaydeden başkan Şan ve futbol şube sorumlusu Aksoy, takımdan ayrılan Mehmet Güven'in yerine transfer yapılacağını,  sol bek mevkii için üç alternatif bulunduğunu önceliğin sol bek transferi olduğunu söylediler.

Aykut Kocaman'ın raporu doğrultusunda transfer komitesinin çalıştığının belirtildiği toplantıda ayrıca takıma yıldız transferi yapılmayacağını, dengeleri bozmadan yüksek maliyetten kaçınılacağı açıklandı. Transfer çalışmalarında kamuoyununda tepkisine neden olan Menajer Alper ile çalışılmadığının altı çizilirken, Anadolu Selçukspor'dan Halil İbrahim ve Can Demir'in kampa götürüleceği ifade edildi. 

TFF başkanlığı seçimlerinde Yıldırım Demirören'i destekleyeceklerini belirten Kulüp Başkanı Ahmet Şan kombine bilet satışı için UEFA'nın kararını beklediklerini söyledi.  Djalma Campos'Un yeni sezonda takımda düşünülmediği belirtilirken bu gün Avrupa'da bir kanat oyuncusu ile görüşüleceği müjdesi verildi. Torje transferinin bu hafta netleşmesi beklenirken, Fenerbahçe'den hiç bir ismin gündemde olmadığı kaydedildi.

devam edecek...

konspor.com
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın