Konspor

Başakşehir'de Sokol Cikalleshi imzayı attı!

Başakşehir'de  Sokol Cikalleshi imzayı attı!

Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’nda bugün düzenlenen imza töreniyle Arnavut futbolcu Sokol Cikalleshi, İstanbul Başakşehir ile 4 yıllık sözleşme imzaladı...

İstanbul Başakşehir’in yeni transferi Sokol Cikalleshi, bugün resmi sözleşmeye imza attı. Arnavut forvet, “Bu kulübü seçmemin önemli nedeni İstanbul Başakşehir’in vizyonunun olması. İşim gol atmak ve burada da umarım en iyi şekilde gol atmaya devam ederim” dedi.
Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’nda bugün düzenlenen imza töreniyle Arnavut futbolcu Sokol Cikalleshi, İstanbul Başakşehir ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.

Arnavut futbolcu, kendisi için özel bir gün olduğunu ifade ederek, "Geçen sene Hajduk Split takımında oynadım ve Arnavut Milli Takımı’nda da oynuyorum. İşim gol atmak ve umarım burada da en iyi şekilde gol atmaya devam ederim. Bu kulübü seçmemin önemli nedeni de vizyonunun olması. Umarım beraber hem Avrupa’da hem de ligde en iyi yerlere geleceğiz. Kulüpteki herkese teşekkür ediyorum. Buradaki antrenörlerim de Hırvatistan’daki ve milli takımımdaki maçlarımı canlı izlemeye gelmişlerdi. Onlara da teşekkür ediyorum. Çok iyi çalışmalıyız ve bu takımla daha iyi yerlere gelmeliyiz. Türkiye ve Arnavutluk kardeş ülkeler. Türkiye’de çok iyi bir lig var. Çok önemli takımlar var. Biz de Türkiye’yi takip ediyoruz” açıklamasında bulundu.

SARAL: "GOL SAYISINI YÜKSELTMESİNİ DİLİYORUZ"
İstanbul Başakşehir Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Saral ise 2015-2016 yılı sezonunun ilk transferine Hajduk Split takımın oyuncusu Sokol ile başladıklarını belirterek, “İnşallah hayırlı olur. 1990 doğumlu Arnavut asıllı futbolcu, son lig kariyerinde 13 gol atmış ve 3 asist yapmış. Bu sene Başakşehir’de de gol sayısını yükseltmesini diliyoruz. Futbolcumuzun, Başakşehir’e hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.

"AYDIN YILMAZ İLE ALAKALI BİR ÇALIŞMAMIZ OLMADI"
Aydın Yılmaz ile ilgilendikleri yönünde çıkan haberleri de yalanlayan Saral, “Sezon ortasında scout ekibimizin raporları doğrultusunda transfer görüşmelerine başladık. Aydın Yılmaz ile alakalı bir çalışmamız olmadı. Aydın geçen günlerde Abdullah hocayı ziyarete geldi. Bundan sonra basında haberler çıktı. Şu anda 4 ya da 5 tane transfer görüşmemiz var ve Aydın bunların içinde yok” ifadelerini kullandı.

İstanbul Başakşehirli eski futbolcu İbrahim Akın’ın şike soruşturmasından yargılanmasının UEFA tarafından İstanbul Başakşehir’e bir yaptırım uygulanıp uygulanmayacağının sorulması üzerine turuncu-lacivertli yönetim kurulu üyesi Mesut Altan, şu yanıtı verdi:
“Ligi dördüncü bitirmemiz münasebetiyle federasyon üzerinden UEFA ile ilgili bilgi paylaşımında bulunduk. Bunun sonucunda bizim görüşümüze başvurdular. Biz de gerekli her şeyi ilettik ve bize şu anda UEFA’dan gelmiş herhangi bir negatif bilgi yok.”
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor