Konyaspor’da Serkan Kırıntılı imzaya yakın…

Konyaspor’da Serkan Kırıntılı imzaya yakın…

 
Torku Konyaspor Sportif Direktörü Murat Erdoğan transfer çalışmalarını değerlendirdi
 
Erdoğan, kaleci Serkan Kırıntılı transferi konusunda sona doğru gelindiğini ve transferin gerçekleşmesini beklediklerini söylerken, forvet transferi konusunda ilk tercihlerinin yerli oyuncudan yana olduğunu olmadığı takdirde yabancı bir ismi kadrolarına katmak istediklerini ifade etti.
 
Basın mensuplarına transfer çalışmaları hakkında bilgi veren Sportif Direktör Murat Erdoğan, "Yeni sezonda başarılı olacak bir takım oluşturma adına görüşmelerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Şu ana kadar listemizde olan Dossa Junior, Alban Meha ve Selçuk Alibaz'ı kadromuza kattık. Diğer isimlerle ilgili görüşmelerimizde yoğun bir şekilde devam ediyor. Transfer süreci zorlu bir süreç ve biz bu süreci en iyi şekilde tamamlamak için çaba harcıyoruz" dedi.
 
Fofana’dan vazgeçildi, Anıl için temaslar sürüyor 
Basında çıkan Fofana ve Anıl Karaer isimleri ile ilgili de görüşlerini açıklayan Erdoğan, "Fofana konusunda görüşmelerimiz oldu. Ancak oyuncunun kulübüyle 1 yıllık daha sözleşmesi bulunuyor. Fiyatı çok yüksek ve bu transferden vazgeçtik diyebilirim. İstenilen rakamları ödememiz zor. Anıl Karaer'in durumu ise ligden düşmüş ve bir belirsizliğin olduğu Kayseri Erciyesspor'a bağlı. Anıl istediğimiz ve listemizde olan bir oyuncu. Onun durumunun netleşmesini bekliyoruz. Bununla beraber yerli ve yabancı oyunculardan oluşan bir listemiz var ve çalışmalarımız devam ediyor. Aykut Kocaman hocamızla sürekli temas halindeyiz. Hocamızın istekleri doğrultusunda çalışmalarımız sürüyor" diye konuştu.
 
Erdoğan: Serkan Kırıntılı’yı kadromuza katacağız
Sportif Direktör Murat Erdoğan, kaleci Serkan Kırıntılı'nın transferi noktasında görüşmelerin devam ettiğini de belirterek, "Belli bir aşamaya geldik. O konuda bir sıkıntı yaşanmayacak gibi görünüyor. Serkan gibi değerli ve başarılı bir kaleciyi bünyemize katacağız diye umuyorum" dedi.
 
Yerli bir forvet için çalışılıyor
Bir basın mensubunun 'Forvet trannsferini UEFA'dan gelecek habere göre mi yapacaksınız?' sorusuna Sportif Direktör Murat Erdoğan, "Şu an kadromuzda Ciprian Marica ve Dimitar Rangelov ile iki tane forvet oyuncumuz var. Hasan Kabze ile yollarımızı ayırdığımız için onun yerine yerli bir forvet oyuncusu almak için çalışmalarımız var. Önceliğimiz yerli olması. Olmadığı takdirde daha önce izlediğimiz ve takip ettiğimiz yabancı oyuncularda var. Belli bir aşamaya gelindi ve hazır bekleniyor. Ama bizim transfer politikamız UEFA ile alakalı değil, tamamen ligdeki mücadelemize göre yapılıyor" cevabını verdi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın