Konspor

"Konyaspor'da başarılı olacağına inandığımız bir kadro kurmanın gayretindeyiz"

Torku Konyaspor Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, Konyaspor’un yeni sezona iddialı bir şekilde başlaması adına transfer çalışmalarının sürdüğünü ve bu doğrultuda başarılı olacak bir kadro kurmanın gayretinde olduklarını söyledi.

 
İHTİYACIMIZ OLAN MEVKİLERE GEREKLİ TRANSFERLERİ YAPACAĞIZ 
Hedeflerini ‘Bir önceki sezona göre daha üst sıralar’ olarak belirlediklerini ve bu doğrultuda transfer çalışmalarına başlandığını ifade eden Baydar, “Transfer konusunda komitemiz ve teknik heyetimiz birlikte güzel bir çalışma ortaya koyuyor. Takımımızı başarıya götürecek isimler Konyaspor’a kazandırılmaya devam ediliyor. Dossa Junior, Alban Meha, Selçuk Alibaz’ın ardından Serkan Kırıntılı ve Emre Can Atila ile de sözleşme imzaladık. Görüşmelerde bulunduğumuz ve imza aşamasına geldiğimiz oyuncularda var. İnşallah eksik görülen ve ihtiyacımız olan mevkilere gerekli transferleri yapmaya devam edeceğiz. Aramıza katılan arkadaşlarımıza Konyaspor’a ‘Hoş geldin’ diyor ve takımımızla birlikte önemli işleri başaracaklarına inanıyoruz” dedi.
 
“HİÇBİR FUTBOLCU BİRDEN ORTAYA ÇIKMAMIŞTIR”
Transfer döneminde eleştirilerin olmasının normal olduğunu da sözlerine ekleyen Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, “Herkes, taraftarlarımız tabiki de iyi oyunculardan kurulu bir kadroya sahip olmak ister. Ama bunu yaparken bütçenizi de düşünmeniz ve ona göre hareket etmeniz gerekir. Kadromuza kattığımız oyuncularla ilgili yapılan önyargılı yaklaşımlara katılmadığımı ifade etmek istiyorum. Hiçbir futbolcu birden ortaya çıkmamıştır. Siz takım olarak onlara gereken fırsatı vereceksiniz, kendisi de göstereceği performans ile size katkı sağlayacak. Biz bu düşüncedeyiz. Ve yaptığımız tüm transferlerin takımımıza faydalı olacağına inanıyoruz. Pahalı ve isimli transferler yaptığınızda başarılı olacağınızın garantisi yok. Burada önemli olan iyi bir şekilde harmanlanmış kadro kurarak hedefe ulaşma adına mücadele vermek. Bu sezon Konyaspor olarak bu hedefimize ulaşacağımıza inancımız tam” diye konuştu.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor