Konyaspor'da Felgueiras’ın durumu beli oldu!

Konyaspor'da Felgueiras’ın durumu beli oldu!

https://www.youtube.com/watch?v=Cgy-_ZIY_48&feature=youtu.be

Yeni sezon öncesi takımın eksik bölgelerine takviyelerini sürdüren Torku Konyaspor’da kaleci Mario Felgueiras’ın durumu kamp sonrası belli olacak. 
 
Torku Konyaspor sportif direktörü Murat Erdoğan teknik direktör Aykut Kocaman’ın raporu doğrultusunda takıma verimli olacak ve önemli başarı elde edebilecek oyuncular kazandırmaya devam ettiklerini söyledi. Öncelikle Konyaspor kalesini sağlama aldıklarını ifade eden Murat Erdoğan kale anlamında hiç bir sorunumuz kalmadı. Fakat devre arası takıma katılan ancak son haftalarda sakatlık yaşayan Mario’nun durumu kamp dönüşü netlik kazanacak dedi.

Erdoğan: “Biliyorsunuz, Mario geçen sene sakatlık yaşadı, bu sene onun durumu biraz belirsiz. O nedenle bizimle kampa katılacak. Sağlığıında her hangi bir sıkıntı olmadığı takdirde, kendisine mutlu, rahat hissederse burada bizimle kalacak. Bizim için değerli bir kaleci ve belli başlı bir kaliteye sahip. 
Kaleyi sağlama alma adına Serkan’ı almak durumundaydık. Bu Mario’yu yada başka birisini göndereceğimiz anlamına gelmez. Kendimizi sağlama almak anlamında” dedi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın