Amacımız Konyaspor’a Futbolcu kazandırmak

Amacımız Konyaspor’a Futbolcu kazandırmak

Konya Anadolu Selçukspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Ahmet Eser, amaçlarının Konyaspor’a futbolcu kazandırmak ve aynı zamanda ligde başarılı sonular almak olduğun söyledi. Transfer çalışmalarının da sürdüğünü ifade eden Eser anlaştıkları isimleri önümüzdeki günlerde kamuoyuna duyuracaklarını ifade etti.

Teknik direktör sorununu çözen Konya Anadolu Selçukspor yeni sezon çalışmalarına başladı. Amaçlarının Torku Konyaspor’a futbolcu hazırlamak olduğunu ifade eden Basın Sözcüsü Ahmet Eser, “A takıma verdiğimiz oyuncularla gereken çalışmaların yapıldığını bizzat görmek bizi mutlu ediyor. Teknik heyetimizin verdiği rapor doğrultusunda, eksik görülen mevkiler için yönetim kurulumuz genç ve ileriye dönük isimleri takımımıza kazandırabilmek için çalışmalar yapmaktadır. Amacımız yine A takımımıza oyuncu hazırlamak olacaktır. Yeni sezona genç ve gelecek vadeden bir kadro ile başlamayı planlıyoruz. Yeteneklerini geliştirecek futbolcularımızın tecrübe kazanması ve Süper Lig’e hazırlanması noktasında çalışmalar yapmaktayız. Kulübümüz ismine yakışır şekilde güçlü rakiplerle aynı hedef doğrultusunda her daim mücadele edecektir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Eser, transfer çalışmalarının da yoğun bir şekilde devam ettiğini belirterek şunları söyledi: “Teknik heyetimiz ile yapılan görüşmeler neticesinde onların da belirlediği eksik mevkiler için görüşmelerimiz tüm hızı ile sürmektedir. Birçok isim ile bir araya gelen yönetim kurulumuz bazı futbolcularla prensip anlaşmasına varmıştır.  Anlaşmaların resmiyet kazanmasının ardından transferlerimiz kamuoyuna duyurulacak. Aykut Kocaman’ın geçtiğimiz yıl ki kadromuzdan bazı oyuncularımızı kampa götürecek olması ve bir önceki sezonda aynı şekilde iki oyuncumuzun A takım kadrosuna dahil edilerek kalıcı hale gelmeleri bu noktada çalışma azmimizi artırıyor.” 

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın