Eto’o transferinde şok gelişme!

Eto’o transferinde şok gelişme!

Antalyaspor’un transfer etmek istediği Eto’o ile kırmızı-beyazlı kulübün yetkilileri ekonomik şartlar haricinde diğer bazı detaylarda Kamerunlu golcü ile anlaşma sağlayamadı. Bu transferin önümüzdeki günlere ertelendiği belirtildi.

Eto’o transferinde ufak detaylarda anlaşılamadı ve Antalyaspor görüşmelere ara verdi. Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer İtalya’da birkaç gündür sürdürdükleri Eto’o transferini tamamlayamadı. Başkan ve yönetim kurulu üyeleri Kamerunlu golcü ile küçük pürüzlerde uzlaşı sağlayamadığı için bu transferin şuan için durduğu belirtildi.

Antalyaspor’un Eto’o transferi hakkında yaptığı açıklamada, "Başkanımız Sn. Gültekin Gencer, As Başkanlarımız Levent Aydın ve Okan Alanyalı, Yönetim Kurulu Üyelerimiz İrfan Erdoğan ve Emin Özgür Kasapoğlu ile birlikte 22.06.2015 Pazartesi günü İtalya’nın Milano kentine SamuelEto’o ile görüşmeye gitmişlerdir.

Milano şehrinde futbolcu ve menajeri ile görüşülmüş olup aynı gün akşam heyetimiz, futbolcunun davetlisi olarak yemekte tekrar bir araya gelmişlerdir.
Ertesi günkü görüşmelerde ekonomik şartlarda futbolcu ile yıllık 3 milyon Euro ve menajerleri ile de 300 bin Euro olmak üzere toplamda yıllık 3 milyon 300 bin Euro ile anlaşma sağlanmıştır.
Ancak ekonomik şartlar haricinde diğer bazı detaylarda anlaşma sağlanamamıştır.
Antalya şehri ve Antalyasporumuz için bir proje transferi olarak düşünülen Samuel Eto’o, her ne pahasına olursa olsun transfer edilmesi değil, Kulübümüzün menfaatleri de gözetilerek hareket edildiğinden dolayı detayların netleşmesine kadar üzerinde düşünülmesi için görüşmelere ara verilmiştir" denildi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın