Fenerbahçe'nin rakipleri belli oldu!

Fenerbahçe'nin rakipleri belli oldu!

 
Fenerbahçe Futbol Takımı, sabah antrenmanıyla yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü.
 
Teknik direktör Vitor Pereira yönetiminde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde geçekleştirilen antrenmanın ilk 15 dakikası basın mensuplarına açık tutulurken, bu bölümde oyuncular pas çalışmaları yaptı.
 
Fenerbahçe'de milli takımlarda yer almaları sebebiyle izinli olan Mehmet Topal, Gökhan Gönül, Şener Özbayraklı, Hasan Ali Kaldırım, Bruno Alves, Michal Kadlec, Miroslav Stoch ve Simon Kjaer çalışmada yer almadı.
 
Sarı-lacivertli ekip, akşam saatlerinde gerçekleştireceği günün ikinci idmanıyla hazırlıklarına devam edecek.
 
Kamp yarın başlıyor
 
Fenerbahçe, yeni sezon öncesi ilk kamp etabı için yarın Düzce'ye gidecek.
 
Sabah çalışmasını İstanbul'da yapacak olan sarı-lacivertlilerin, öğle saatlerinde Düzce'de bulunan Topuk Yaylası Tesisleri'ne hareket edeceği ve akşam idmanını burada gerçekleştireceği bildirildi.
 
Milli takımlarda forma giymeleri nedeniyle izinli olan futbolcuların da sağlık kontrollerinden geçip takıma katılacakları ve kamp kadrosunda bulunacakları aktarıldı.
 
Fenerbahçe'nin Topuk Yaylası kampına 36 kişilik oyuncu ekibiyle gideceği, genç futbolcular Semih Ergül, Beykan Şimşek, Berkaycan Değirmencioğlu, Hakan Çinemre, Recep Niyaz, Ertuğrul Taşkıran, Uygar Mert Zeybek, Savaş Polat, Erman Taşkın, Yasir Subaşı, Kadir Kaan Özdemir, Mehdi Akgül, Caner Koca, Gökhan Sazdağı, Ramazan Civelek ve Melih Okutan'ın da kadroda bulunacakları öğrenildi.
 
Hazırlık maçlarının programı belli oldu
 
Sarı-lacivertli ekibin yapacağı hazırlık maçlarının programı belli oldu.
 
Çalışmalarına yarından itibaren 12 gün süreyle Düzce'de devam edecek Fenerbahçe'nin ilk olarak Topuk Yaylası Tesisleri'nde Rumen ekibi FC Voluntari ve Şanlıurfaspor ile iki antrenman maçı oynayacağı kaydedildi.
 
Kamp döneminin son günü itibariyle hazırlık maçlarına başlayacak olan sarı-lacivertlilerin, İran'ın Zop Ahan takımıyla, Sivasspor'la ve Ukrayna'nın Dnipro ekibiyle özel karşılaşmalar oynayıp, ardından Afyon Cup Turnuvası'nda Yunanistan'ın Olympiakos ile Fransa'nın Olympique Marsilya takımlarıyla karşılaşılacağı aktarıldı.
 
Fenerbahçe takımının hazırlık maçları programı şöyle:
 
11 Temmuz Cumartesi:
 
18.00 Fenerbahce-Zap Ahan (Düzce Stadı)
 
14 Temmuz Salı:
 
20.30 Sivasspor-Fenerbahçe (Sivas 4 Eylül)
 
15 Temmuz Çarşamba:
 
21.00 Fenerbahçe-Dnipro (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
 
21 Temmuz Salı:
 
20.30 Fenerbahçe-Olympiakos (Afyon Arena)
 
22 Temmuz Çarşamba:
 
20.30 Fenerbahçe-Olympique Marsilya (Afyon Arena)
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın