Yaz Spor Okulları ‘‘Merhaba’’ Dedi

Yaz Spor Okulları ‘‘Merhaba’’ Dedi

 
Çocuk ve gençlerimizi spora yönlendirmek amacıyla uygulanan, Atletizm, Badminton, Basketbol, Güreş, Halter, Judo, Karate, Masa Tenisi, Tenis, Taekwondo, Voleybol, Yüzme, Halk Oyunları, Kick Boks, Bisiklet, Jimnastik, Hentbol, Wushu, Boks ve Okçuluk branşlarında hizmet veren Yaz Spor Okullarımızın açılış töreni Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atatürk Spor Salonunda coşkulu ve yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başlayan açılış törenine, Vali Yardımcısı Fazlı Akgün, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, Basın Mensupları,  sporcular, antrenörler ve davetliler katıldı.

Açılış konuşmasına davetlilere hoş geldiniz mesajıyla başlayan Vali Yardımcısı Akgün;     “Geleneksel hale gelen Yaz Spor Okulları açılışında bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Çocuklarımız ve gençlerimiz spor yaparak birbirleriyle kaynaşmanın, birlikte paylaşmanın ve sosyalleşmenin önemini daha iyi anlıyor. Gelecek nesillerimizin spor yapmasında her türlü olanağı sağlayan öncelikler Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ve sporcu ailelerine teşekkür ediyorum.’’ dedi. 

Açılış konuşmalarının ardından Halk Oyunları, Karate, Taekwondo ve Cimnastik Gösterileri yapıldı. Davetlilerin keyifle izlediği Yaz Spor Okulları açılış töreni sporcuların gösterilerinin ardından sona erdi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın