Konspor

Ragıp Başdağ ve Yiğitcan Erdoğan imzayı attı...

Ragıp Başdağ ve Yiğitcan Erdoğan imzayı attı...


PTT 1. Lig ekiplerinden Balıkesirspor, Osmanlıspor'dan Ragıp Başdağ ve Adana Demirspor'dan Yiğitcan Erdoğan ile anlaşma sağladı.


Transfer çalışmalarına hız veren Balıkesirspor, Osmanlıspor'dan Ragıp Başdağ ve Adana Demirspor'dan Yiğitcan Erdoğan'ı 1 yıllığına kiralık olarak renklerine bağladı. Balıkesirspor'un Ali Hikmet Paşa Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde açıklama yapan genel kaptan Zeki Çıkrıkçı, "Geçtiğimiz gün 4 oyuncu ile transfer çalışmalarını başlattık. Orta saha oyuncumuz ve takım kaptanımız Ragıp Başdağ ve stoper Yiğitcan Erdoğan ile birer yıllığına anlaştık. Transferlerimiz devam edecek. Hocamız ile akşam oturup tekrar görüşeceğiz. Onun direktifleri doğrultusunda transfer çalışmalarımıza devam etmeyi düşünüyoruz" dedi. 


Açıklamaların ardından oyuncular kendilerini kırmızı-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeleri imzaladı. İmza töreninin hemen ardından tesislerinde bulunan kırmızı-beyazlı oyuncular hatıra fotoğrafı çektirdi. Tesislere gelen bir grup küçük taraftar ise Balıkesirspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri'ye takım formalarını imzalatarak sohbet etti. 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor