Davraz Kampı Eto’o dışında tam kadro başladı

Davraz Kampı Eto’o dışında tam kadro başladı

Yeni sezon öncesi Antalyaspor’da hazırlık kampı başladı. 16 Temmuz'a kadar Isparta Davraz Kamp Merkez’inde kalacak olan Antalyaspor’da Eto'o ve Diarra dışında eksik futbolcu bulunmuyor. Eto'o 7 Temmuz’da takımla birlikte çalışmalara başlayacak. 

Yusuf Şimşek yönetiminde günü çift antrenmanla geçiren Antalyaspor’da futbolcular koşu ve pas ağırlıklı çalışma yaparken, teknik direktör Şimşek’in oyuncuların performansından memnun olduğu görüldü.


Bir saat süren akşam idmanının ardından gazetecilere açıklamada bulunan Antalyaspor Yardımcı Antrenörü Ali Postacı "Kampımız 15 gün sürecek. Davraz bizim için önemli. Özellikle sezon başı ilk etap çalışmalarımız fizik kondisyon üzerine çalışmalar. Bunlar ilerleyen haftalarda çok önemli. Artarak devam etmesi gerekiyor. Biz de bu yüzden sürekli Davraz’ı tercih ediyoruz. İyi bir çalışma ortamı var. Yoğun şekilde çalışmamız sürüyor” dedi.
24 kişilik oyuncu kadrosuyla Davraz’da olduklarını kaydeden Postacı, Eto’o'nun 7 Temmuz’da kampa dahil olacağını açıkladı. Sezon bittikten sonra iç transferde kalan oyunculara izin sürecinde belirli bir program verdiklerini söyleyen Postacı “Oyuncularımız beklediğimizden çok iyi hazırlanmışlar. Bu da bizim işimizi kolaylaştırıyor” dedi.
Ronaldinho transferiyle ilgili görüşmelerin sürdüğünü bildiklerini söyleyen Postacı “Gelirse çok mutlu oluruz. Ama bu yönetimin bileceği konu” dedi. 
Denizlispor ile hazırlık maçı yapmayı planladıklarını da ifade eden Postacı, şu anda mevcut kadrolarının yeterli olduğunu, bunun dışında kadroya dahil olacak futbolcular olursa bazı eksilmeler olabileceğini ifade etti.

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın